DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka - pokaż, jak bardzo ich kochasz, kupując wyjątkowy prezent! Drukowana fotoksiążka ze zdjęciami ukochanych wnucząt, elegancki album tradycyjny czy twarda okładka z naświetlonymi fotografiami będą na co dzień przypominały Dziadkom, jak bardzo są kochani. Idealnym oraz osobistym prezentem może okazać się również kubek, kalendarz czy komplet magnesów ze zdjęciem!

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
 • 26,48 zł W magazynie

  Album okazjonalny dla babci i dziadka kieszeniowy na 72 zdjęć 10x15 cm z opisem (2 zdjęcia na stronę). Na pierwszej stronie możliwość kolorowego nadruku życzeń, dedykacji lub własnego projektu w rozmiarze 18x23cm.  Okładka drukowana ze wzorów do wyboru poniżej, oraz foliowana.

 • 33,10 zł W magazynie

  Album okazjonalny dla babci i dziadka kieszeniowy na 120 zdjęć 10x15 cm z opisem. (2 zdjęcia na stronę) Na pierwszej stronie możliwość kolorowego nadruku życzeń, dedykacji lub własnego projektu w rozmiarze 18x23cm.  Okładka drukowana ze wzorów do wyboru poniżej, oraz foliowana.

 • 44,08 zł W magazynie

  Album okazjonalny dla babci i dziadka kieszeniowy na 200 zdjęć 10x15 cm z opisem (2 zdjęcia na stronę). Na pierwszej stronie możliwość kolorowego nadruku życzeń, dedykacji lub własnego projektu w rozmiarze 18x23cm.  Okładka drukowana ze wzorów do wyboru poniżej, oraz foliowana.

 • 58,44 zł W magazynie

  Album okazjonalny dla babci i dziadka kieszeniowy na 300 zdjęć 10x15 cm z opisem (2 zdjęcia na stronę). Na pierwszej stronie możliwość kolorowego nadruku życzeń, dedykacji lub własnego projektu w rozmiarze 18x23cm.  Okładka drukowana ze wzorów do wyboru poniżej, oraz foliowana.

 • 45,36 zł W magazynie

  Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka wykonana z drewna. Zaokrąglone narożniki okładki oraz kart.Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Karty mogą zostać przełożone ozdobnym pergaminem. Format kart 25.5x19 cm. Ozdobne złote nity które trzymają okładkę z kartami.Możliwość wygrawerowania grafiki lub napisów na okładcę przez co album...

 • 73,29 zł W magazynie

  Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka wykonana z drewna. Zaokrąglone narożniki okładki oraz kart.Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Karty mogą zostać przełożone ozdobnym pergaminem. Format kart 33x23 cm. Ozdobne złote nity które trzymają okładkę z kartami.Możliwość wygrawerowania grafiki lub napisów na okładcę przez co album...

 • 111,54 zł W magazynie

  Album tradycyjny do wklejania zdjęć. Okładka wykonana z drewna. Zaokrąglone narożniki okładki oraz kart.Kartki w kolorach do wyboru poniżej. Karty mogą zostać przełożone ozdobnym pergaminem. Format kart 35.5x28 cm. Ozdobne złote nity które trzymają okładkę z kartami.Możliwość wygrawerowania grafiki lub napisów na okładcę przez co album...

 • 24,38 zł W magazynie

  Album okazjonalny dla babci i dziadka kieszeniowy na 36 zdjęć 13x18 cm z opisem (1 zdjęcie na stronę). Na pierwszej stronie możliwość kolorowego nadruku życzeń, dedykacji lub własnego projektu w rozmiarze 18x23cm.  Okładka drukowana ze wzorów do wyboru poniżej, oraz foliowana.

 • 46,34 zł W magazynie

  Album okazjonalny dla babci i dziadka kieszeniowy na 120 zdjęć 13x18 cm z opisem (1 zdjęcie na stronę). Na pierwszej stronie możliwość kolorowego nadruku życzeń, dedykacji lub własnego projektu w rozmiarze 18x23cm.  Okładka drukowana ze wzorów do wyboru poniżej, oraz foliowana.

 • 28,74 zł W magazynie

  Puzzle z Twoim zdjęciem w formacie 15x21cm, 35 elementów zapakowanych w pudełeczko z tym samym zdjęciem na wieczku. Doskonały pomysł na prezent.

 • 46,49 zł W magazynie

  Album na Dzień Babci i Dziadka z wybranym zdjęciem na okładce... ZOBACZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

 • 24,54 zł W magazynie

  Fotokubek ze zdjęciem dziecka to doskonały pomysł na prezent dla Babci i Dziadka w dniu ich święta...ZOBACZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów