Fotoalbum KC 24x30 rozkładówka: 48x30,5cm okładka: AkrylFoto

Nowy produkt

Fotoalbum naświetlany, wykonany w okładce ze skóry galanteryjnej w kolorach i wzorach do wyboru poniżej. Format rozkładówki 48,0x30,5 cm. Naświetlenia na papierze kodak: jedwab, mat, błysk lub metalik za dopłatą. Możliwość wyboru wzoru okładki jak również jej personalizacji: dodania napisów, grafiki własnych lub z naszego wzornika. Cena dotyczy domyślnie wybranych opcji, które możesz zmienić poniżej.

Więcej szczegółów

423,78 zł

płatność tpay
Dostosuj opcje produktu
.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Opis

Format rozkładówki / albumu 48,0x30,5cm / KC 24x30

Więcej informacji

   Fotoalbum naświetlany jest doskonałą alternatywą do tradycyjnych albumów fotograficznych. To wyjątkowa pamiątka, która dzięki wysokiej jakości wykonania pozwoli cieszyć się wspomnieniami przez długie lata. Fotoalbum otwiera się jak elegancka księga. Może być niepowtarzalnym i oryginalnym prezentem na każdą okazję. Fotograficzna jakość naświetlanych stron sprawia, że każdorazowe oglądanie albumu jest wielką przyjemnością. 
   Rozkładówki w formacie 48,0x30,5 cm naświetlane są na papierze kodak: jedwab, mat, błysk lub metalik (za dopłatą). Standardowo album zawiera 10 rozkładówek, które możesz zaprojektować i przesłać za pomocą naszego darmowego programu "Projekty Empol"
      Okładka twarda wykonana ze skóry galanteryjnej z Twoim zdjęciem wklejonym pod szkło akrylowe na przodzie. Jest to nowoczesna forma prezentacji fotografii, która nadaje jej wyjątkowe efekty: większej ostrości i nasycenia barw, głębi, oraz połysku. Masz do wyboru 3 układy zdjęć. Do wybranego układu możesz załączyć powyżej 1 lub 2 zdjęcia w formacie zbliżonym lub podanym poniżej z których nasz grafik wybierze jedno i wykadruje je dokładnie:
AkrylFoto A - zdjęcie zajmuje większą część okładki, format zdjęcia 20,0x30,8 cm, spad 0,5cm dookoła
AkrylFoto B - zdjęcie w poziomie, zajmuje 1/2 wysokości oraz większość szerokości okładki, format zdjęcia 22,0x15,0cm, spad 0,5cm 
AkrylFoto C - zdjęcie w pionie, zajmuje 1/2 szerokości oraz całą wysokość okładki, format zdjęcia 11,5x30,8 cm, spad 0,5cm 
    Na zdjęciu możemy umieścić dowolny napis, który możesz wpisać w opcjach powyżej. Projekt przed wykonaniem prześlemy mailem do zatwierdzenia. Jeśli chcesz stworzyć swój własny niepowtarzalny wzór załącz go stosując się do podanych wymiarów.
    Napis własny lub z naszego wzornika możemy również wygrawerować lub wytłoczyć na skórze na okładce ale tylko w wyznaczonych do wyboru miejscach. W układach: AkrylFoto A - po lewej stroniezdjęcia, pisany z dołu do góry lub z góry na dół równolegle do zdjęcie, AkrylFoto B - pod lub nad zdjęciem lub AkrylFoto C - po lewej lub prawej stronie zdjęcia, pisany z dołu do góry lub z góry na dół równolegle do zdjęcia. Rozmieszczenie wybierz powyżej. Na tyle okładki możemy umieścić Twoje logo.
    Do fotoalbumu możesz dokupić eleganckie pudełko zaznaczając powyżej, lub jesli chcesz wyjątkowe spersonalizowane do swoich potrzeb możesz je wybrać i skonfigurować w dziale eleganckie pudełka.
   Cena dotyczy domyślnie wybranych opcji, które można zmienić powyżej: 10 rozkładówek naswietlonych na papierze jedwabistym, usztywnienie PCV białe, narożniki kart proste, wzór okładki AkrylFoto A, kolor skóry G17 czarna, grzbiet prosty.