LedBox Fotoalbum KB+ 25x25 rozkładówka: 51x25,5cm okładka: AkrylFoto

Nowy produkt

Fotoalbum z rozkładówkami naświetlanymi w formacie 51x25,5. Okładka z okładziny introligatorskiej z Twoim zdjęciem wklejonym pod szkło akrylowe na przodzie albumu oraz boxu. Ta nowoczesna forma prezentacji fotografii nadaje wyjątkowe efekty większej ostrości i nasycenia barw, głębi oraz połysku. Cena dotyczy domyślnie wybranych opcji które możesz zmienić poniżej. Zobacz więcej szczegółów. 

FILM NA FACEBOOKU

Więcej szczegółów

Dostosuj opcje produktu
.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Opis

Format rozkładówki / albumu 50,4x25,2cm / KB+ 25x25

Więcej informacji

     Fotoalbum naświetlany jest doskonałą alternatywą do tradycyjnych albumów fotograficznych. To wyjątkowa pamiątka, która dzięki wysokiej jakości wykonania pozwoli cieszyć się wspomnieniami przez długie lata. Fotoalbum otwiera się jak elegancka księga. Może być niepowtarzalnym i oryginalnym prezentem na każdą okazję. Fotograficzna jakość naświetlanych stron sprawia, że każdorazowe oglądanie albumu jest wielką przyjemnością. 
      Rozkładówki w formacie 51,0x25,5 cm. naświetlane są na papierze kodak: jedwab, mat, błysk lub metalik (za dopłatą). Standardowo album, który możesz zaprojektować i przesłać za pomocą naszego darmowego programu "Projekty Empol" i jego mniejsza kopią (mini album) zawierają 10 rozkładówek naświetlonych na papierze jedwabistym (by go stworzyć potrzebujemy 20 zdjęc w formacie 9x13 cm.)

      Okładka twarda wykonana okładziny introligatorskiej (płótna) z Twoim zdjęciem wklejonym pod szkło akrylowe na przodzie albumu oraz na wieku boxu. Jest to nowoczesna forma prezentacji fotografii, która nadaje jej wyjątkowe efekty: większej ostrości i nasycenia barw, głębi, oraz połysku.  Do każdego wybranego układu możesz załączyć powyżej 1 lub 2 zdjęcia w formacie zbliżonym lub podanym poniżej z których nasz grafik wybierze jedno i wykadruje je dokładnie:
1. AkrylFoto na wieku Boxu - zdjęcie zajmuje większą część okładki, format zdjęcia 35,0x29,5 cm. w tym spad 0,5 cm. dookoła
2. AkrylFoto na okładce albumu - zdjęcie zajmuje większą część okładki 25,8x25x5 cm., format finalny zdjęcia 27,8x27,28 cm., spad po 1 cm. dookoła
3. zdjęcie w środku boxu naświetlone na papierze jedwabistym - 32,4x26,4 cm.
4. zdjęcie w środku boxu naświetlone na papierze metalicznym - 23,40x23,40 cm.


    Na zdjęciu możemy umieścić dowolny napis, który możesz wpisać w opcjach powyżej. Projekt przed wykonaniem prześlemy mailem do zatwierdzenia. Jeśli chcesz stworzyć swój własny niepowtarzalny wzór załącz go stosując się do podanych wymiarów.
    Napis własny lub z naszego wzornika możemy również wygrawerować lub wytłoczyć na płótnie na okładce ale tylko w wyznaczonych do wyboru miejscach. W układach: na środku okładki małego albumu (5), napis na pendrive (6). Rozmieszczenie wybierz powyżej. Na tyle okładki możemy umieścić Twoje logo.
    Fotoalbum umieszczony jest w eleganckim pudełku, w którym zapala się światło po wyjęciu albumu.

   Cena dotyczy domyślnie wybranych opcji, które można zmienić powyżej: 10 rozkładówek naswietlonych na papierze jedwabistym, usztywnienie PCV białe, narożniki kart proste, wzór okładki AkrylFoto A, kolor okładziny P14 (czarne płótno z brokatem), grzbiet ozdobny.
Więcej informacji na naszym facebooku