O firmie Empol słów kilka ...

Historia

Początek działalności i jednocześnie założenie firmy EMPOL datowane jest na rok 1990. W początkowym okresie EMPOL działał jako firma handlowa. Od roku 1992 firma zajęła się produkcją albumów fotograficznych.

Stałe i skuteczne inwestowanie w rozwój przedsiębiorstwa pozwoliło zwiększyć produkcję albumów, poszerzyć ofertę o nowe rodzaje albumów oraz wpłynęło na polepszenie jakości produktów. W roku 2000 dzięki zakupowi specjalnego plotera, oferta została poszerzona o produkcję passepartout.

Oferta została w 2002 roku rozbudowana o produkcję albumów szytych. Zresztą za te właśnie albumy firma zdobyła w Międzyzdrojach I miejsce na Międzynarodowych Targach POLFOTO, a rok później z uwagi na wysoką jakość prezentowanej oferty EMPOL otrzymał dyplom Międzynarodowych Targów Poznańskich. W okresie od lipca 2004 do września 2010 roku firma funkcjonowała w certyfikowanym przez TÜV CERT systemie ISO 9001:2000 pod numerem rejestracyjnym 71 100 E 323.

W latach 2004 i 2006 zdobyliśmy wyróżnienia w zorganizowanych przez Cezex konkursach OBSESJA PAPIERU. W zorganizowanym w województwie wielkopolskim w 22.06.2006 roku konkursie Wielka Mała Firma w kategorii Małych Firm nagrodzono nas ZŁOTĄ STATUETKĄ, a 14.11.2006 na gali w Zamku Królewskim w Warszawie odebraliśmy PLATYNOWĄ STATUETKĘ, zdobytą na Edycji Ogólnopolskiej tego konkursu w tej samej kategorii.

Także w 2006 roku korporacja Dun and Bradstreet nadała nam w międzynarodowej bazie danych D&B certyfikat o numerze 36-739-7507. Można nas także spotkać na Międzynarodowych Targach Łódzkich FILM VIDEO FOTO, gdzie corocznie prezentujemy nasze produkty. Prowadzimy również wsparcie rzeczowe, jak i finansowe dla różnego typu organizacji.

Najważniejszym celem firmy EMPOL jest utrzymanie pozycji wiodącego producenta passepartout i albumów fotograficznych. Dlatego firma dba o stały rozwój i dostosowywanie swojej oferty do potrzeb klientów. Bogate doświadczenie w branży pozwala zagwarantować pełen profesjonalizm oraz znakomitą jakość produktów. Dzięki wykorzystywaniu w procesie produkcji wysokiej jakości materiałów oraz dbałości o wykonanie wyrobu jesteśmy w stanie zapewnić możliwość długotrwałego użytkowania naszych produktów, a w efekcie satysfakcję oraz uznanie klientów zarówno w kraju, jak i za granicą.