Strefa PRO Dla Fotografów

Rodzinna firma PPH EMPOL Michał Podskarbi z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, zlokalizowaną niedaleko stolicy województwa wielkopolskiego – Poznania, to polski producent fotoksiążek oraz rozmaitych albumów fotograficznych z tradycją kultywowaną z pokolenia na pokolenie. Firma EMPOL we wstępnym zamyśle powstała w roku 1990, zaś od roku 1992, czyli od ponad 30 lat docelowo zajmuje się produkcją albumów fotograficznych.

Rabatu na pierwsze zamówienie !!!
0 %

Dla nowych klientów przysługuje -50% na pierwsze zamówienie - zamówienie dotyczy stworzenia albumu portfolio fotografa - (po zarejestrowaniu się - maksymalna kwota zamówienia to 500zł).
Promocja przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów z branży foto.


Rabatu nie można wykorzystać do realizacji zamówień Klientów zewnętrznych. Rabat przeznaczony jest wyłącznie na potrzeby stworzenia "demo" albumu reklamującego usługi fotograficzne.

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza Polityka Prywatności

Utwórz konto, aby mieć dostęp do historii zamówień, dodatkowych promocji dla stałych Klientów. A także, aby na bieżąco śledzić postępy w realizacji zamówienia.
Zarejestruj się