Na czym polega metoda grawerowania laserowego ?

Grawerowanie laserowe polega na wypaleniu w danym materiale dowolnego wzoru lub napisu wybraną czcionką w odpowiedniej podanej wielkości . Grafiki jakie otrzymujemy są bardzo trwałe, precyzyjne i estetyczne. Grawerowanie laserem nie powoduje odkształceń, pęknięć, zarysowań. Bardzo wysoka precyzja wykonania powoduje że grawerowanie ma szerokie zastosowanie. W zależności od podkładu danego materiału grawer przyjmuje odpowiedni kolor. Praktycznie na każdym materiale wyjdzie w innym odcieniu. Można to zobaczyć w wizualizacji grawerów w kategorii „Napisy Grawerowane Laserowo”

Na jakich materiałach grawerujemy ?

Między innymi : Skóra, Płótno, Okładziny Introligatorskie, Aluminium, Akryl, Drewno, Plexi, Laminaty Grawerskie, Szkło, Karton, Papier oraz Lustra

Gdzie stosujemy Grawerowanie Laserowe ?

Znakowanie lub grawerowanie stosujemy na: okładkach do albumów tradycyjnych ( do wklejania zdjęć). fotoalbumach, fotoksiążkach, boxach (pudełkach) do albumów, etui na pendrive, etui na płyty CD oraz wielu innych naszych produktach. Nadajemy im cechy indywidualnych upominków, personalizując wg upodobań klienta, a w rezultacie znacznie zwiększamy ich atrakcyjność. Przykładowymi personalizacjami mogą być wygrawerowane imiona pary młodej na okładce albumu czy prezenty urodzinowe z wizerunkiem solenizanta na kieliszkach, butelkach , czy podziękowaniach w formie breloczków . Grawerować na naszych produktach możemy między innymi; imiona, daty, życzenia, podziękowania, zdjęcia (w odcieniach szarości), grafiki, loga i wiele innych.

Napisy grawerowane laserowo

Grawerowanie laserowe polega na wypaleniu w danym materiale dowolnego napisu wybraną czcionką i w odpowiedniej wielkości. Każdy napis w zależności od materiału będzie miał inny odcień. Do napisów grawerowanych polecamy kilka z naszych podstawowych czcionek, ale można zastosować dowolną inną czcionkę. Poniżej zbiór naszych materiałów oraz wizualizacja jak wyglądają grawery na każdym z nich .

Wianki - dodatki do napisów

Ramki, wianki czy inne dodatki do napisów nadają estetyki oraz indywidualnego oryginalnego wyglądu.

Wzory grawerowane laserowo

W naszej ofercie posiadamy również wzory grawerowane laserowo na różne okoliczności . Poniżej wszystkie nasze wzory z linii GR (Linia Grawerowana).