Aktualności

Album na zdjęcia dobry na każdą okazję

Myśląc o albumie na zdjęcia, w pierwszej kolejności zazwyczaj zastanawiamy się nad tym, czy konkretny album mieszczący wspomnienia uwiecznione na fotografiach będzie odpowiedni na daną okazję. Rozważamy wówczas, czy wybrany przez nas produkt nadaje się do pokazania gościom, czy raczej tylko do schowania lub postawienia na półkę pomiędzy innymi woluminami. Zadajemy sobie wówczas pytanie: czy album ten trafi w gust osoby, której zechcę podarować go na prezent?

A co gdyby tak powstał album na zdjęcia dobry na każdą okazję? Czy byłoby to spełnienie marzeń jego posiadacza?

Co powinno charakteryzować album na zdjęcia dobry na każdą okazję?

Album na zdjęcia dobry na każdą okazję powinna wyróżniać uniwersalność wykonania, dopasowana do potrzeb oraz preferencji każdego odbiorcy, niezależnie od różnych czynników – od jego płci, wieku, ogólnych upodobań, nawet od budżetu jakim dysponuje! Idealny album mimo istnienia wielu miłośników bogatego zdobnictwa czy wzornictwa, cechować musi prostota wykonania. W kwestii fotografii (i tak naprawdę nie tylko fotografii!), wysoki kunszt artystyczno-stylistyczny może reprezentować choćby skrajny minimalizm.

Zasada “im mniej, tym lepiej” – na czym polega i co w niej tak pociąga odbiorcę?

Czasem “mniej” oznacza “więcej”. Chodzi o to, by nie przesadzić; by zaskoczyć nie tylko formą, ale również treścią przekazu. Album na zdjęcia dobry na każdą okazję: na ślub, na wesele, na rocznicę, na komunię, bierzmowanie, urodziny, imieniny; na okazały prezent czy drobny upominek dla bliższej, bądź dalszej osoby – musi zaskakiwać czymś mało oczywistym do zinterpretowania, przy czym jednocześnie bardzo oczywistym dla oka odbiorcy. Z tej przyczyny nienachalność to od lat atrybut najbardziej pociągający konsumentów, choćby bez uwzględniania typu oferowanych mu produktów.

Na pierwszym miejscu handmade!

Obecnie albumy na zdjęcia stanowią produkty w rodzaju full handmade (z ang. “w pełni ręcznie wykonanych”). W taki sposób powstają również i nasze albumy. Wyznając dewizę dążenia do najwyższej jakości w parze z osiągnięciem zadowolenia, jako manufaktura z pokoleniową, rodzinną tradycją, w procesach wytwórczych kierujemy się satysfakcją Klienta – pierwszorzędną, elementarną wartością.

Czy album na zdjęcia dobry na każdą okazję może być wykonany ręcznie?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: “jak najbardziej”! 🙂

Ręczna robota przywodzi na myśl prawdziwe starania, będąc kojarzoną z najwyższą pieczołowitością w wykonywaniu detali, w nanoszeniu ozdób. Każda z kart albumu, każda z okładek stworzona z udziałem pracy ludzkich rąk, zdecydowanie bardziej trafia do konsumentów jako dowód nie tylko na dbałość o jakość, lecz na utrzymywanie tejże jakości na wysokim poziomie przez wszystkie etapy produkcji. Zarówno w oczach Kupującego, jak też w oczach persony obdarowywanej z danej okazji, świadomość ręcznego wykonania zazwyczaj (i słusznie!) pojmowana jest w kategoriach staranności. 🙂

Współczesne trendy zdobnictwa w odniesieniu do albumu na zdjęcia – jak niezależnie od okazji należy ozdobić album, aby wspomnienia zyskały wyjątkowy format?

Pamiątka w postaci albumu na zdjęcia zazwyczaj zdobiona jest dodatkami w stylu filigranowych, biżuteryjnych akcentów, jak wisiorki, cekiny, bądź cyrkonie, przypominające wyglądem słynne kryształki Swarovskiego. Oprawa wzbogacana bywa złoceniami, srebrzeniami, grawerami, kolorowymi napisami drukowanymi technologią UV. Wzory na okładkach układają się w kształty geometryczne, w wizerunki kwiatów, w przeróżne postacie.

Wyjątkowy czas, wyjątkowe dni, a z nimi i wyjątkowe wspomnienia, zasługują na adekwatną do nich jakość, ale także wielość wyboru ozdób. Miejsce, gdzie przechowywane są fotografie powinno emanować ciekawym, mającym szansę zainteresować szerokie grono odbiorców, nieszablonowym podejściem wykonania. Album na zdjęcia dobry na każdą okazję musi być niepowtarzalny, aczkolwiek powtarzalność, mała atrakcyjność, albo przesyt motywów dotychczas dostępnych na rynku sprawiła, że zaistniała konieczność obmyślenia strategii wspomnianej uniwersalności.

Motywy “na topie”. Co króluje na okładkach albumu?

Do szczególnie popularnych szablonów albumów obecnie należą kultowe serca, wycinanki ułożone w kształt sylwetek Państwa Młodych (czyli głównie szablonów albumów na ślub, choć niekoniecznie). Pamiątka w postaci albumu, za pomocą którego na każdej z kart magazynować można fotografie często zdobiona jest motywem trawiastym, motywami liści, spośród jakich dużym powodzeniem cieszą się liście monstery, liście eukaliptusa. Albumy na ślub zazwyczaj przyozdabiają białe kwiaty. Z kolei albumy na wakacyjne wspomnienia na okładce najczęściej zawierają nadrukowane zdjęcie całej rodziny.

Linia albumów ŁUKI firmy Empol

Nowa linia albumów ŁUKI polskiego przedsiębiorstwa Empol to seria produktów idealnych zarówno na prezent, jak i dedykowana każdemu Użytkownikowi, nie zważając na jakiekolwiek uwarunkowania. Produkty z linii albumów ŁUKI polskiej produkcji stanowią wyroby prawdziwie pielęgnujące wspomnienia, pozwalające celebrować je z pomocą albumu prawdziwie efektownego mimo swej subtelności. Album na zdjęcia serii ŁUKI jest cudownym rozwiązaniem dla poszukujących impresjonistycznego piękna oraz emocji w jednym.

Wyroby z linii albumów ŁUKI polskiej produkcji – dlaczego warto je wybrać?

Linia albumów ŁUKI polskiej produkcji jako znakomity, praktyczny pomysł, a ponadto niebanalny upominek (urodzinowy, rocznicowy, prezent na ślub, inną uroczystość…), stwarza szansę przechowywania zdjęć z wykorzystaniem do tego celu nietuzinkowego przedmiotu. Warto wybrać je również ze względu na radość płynącą z użytkowania. Prócz aspektów wizualnych czy dokładności wykonania, wspaniale sprawdzone zostają jako trwałe produkty na wiele kolejnych lat.

Co od innych wzorów odróżnia ŁUKI?

Łuki w odróżnieniu od kwiatków, serduszek lub innych, bardziej skomplikowanych wzorków, do grona jakich zaliczyć można np. ornamenty, cechuje kształtność, elastyczność, wywoływany ich widokiem spokój odbiorcy. Tradycyjne-pojedyncze przypominają sklepienia; złożone, zestawione ze sobą, płynnie przechodzą w pofalowania. Kojarzyć mogą się z falami wód, z linią życia. Linia albumów ŁUKI firmy Empol z uwagi na wyrafinowane walory to zatem bezapelacyjnie wspaniały prezent, zwieńczający dzień wspaniałej uroczystości!

Wyroby z linii albumów ŁUKI polskiej produkcji – co sprawia, że należący do nich album to album na zdjęcia dobry na każdą okazję?

Wyroby z linii albumów ŁUKI polskiej produkcji wyróżnia pełna personalizacja – zaprojektuj okładkę, dodaj napis, grawer lub dowolną dedykację. Prowadzisz swój własny biznes, a chciałbyś/chciałabyś zaskoczyć klientów? Nie zapomnij o ulokowaniu w projekcie własnego loga! Jesteśmy otwarci na Twoje koncepcje: oryginalny kolor papieru, eko papier, niestandardowa kompozycja barwna okładki? To wszystko jesteśmy gotowi zrobić specjalnie dla Ciebie! Możliwości customizacji (czytaj: “kastomizacji”; z ang. “dostosowanie czegoś do własnych potrzeb”) są wręcz nieograniczone (w zasadzie ograniczone jedynie dostępnością, stanem magazynowym materiałów). Razem sprawmy, by Twój wymarzony album na zdjęcia dobry na każdą okazję wyglądał dokładnie tak, jak go sobie wyobrażasz!

W jaki sposób pozyskać album z linii albumów ŁUKI polskiej produkcji?

Album z linii albumów ŁUKI polskiej produkcji jako album na zdjęcia dobry na każdą okazję zakupisz oczywiście w naszym sklepie internetowym (https://albumy-foto.pl/). Nasze albumy wykonane z najwyższej klasy materiałów, w tym także i komponentów ekologicznych, z całą pewnością spełnią wymagania każdego Klienta. Zanim przejdziesz do złożenia zamówienia, za pomocą interfejsu naszej strony możesz wyszukać niezbędne, ważne dla Ciebie informacje.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dokonanego wyboru – od specyfikacji zamówienia. Poruszając się w obrębie naszego sklepu, wśród wielu dostępnych opcji produktowych zyskujesz możliwość odnalezienia tego, czego aktualnie szukasz. Jeżeli masz dodatkowe pytania, albo z jakiegoś powodu w naszym sklepie mimo wszystko nie znajdujesz tego, co jest Ci potrzebne – przez cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wspólnie na pewno zadbamy o to, by pamiątka w postaci albumu na zdjęcia idealnie wpasowała się w Twoją wizję. Podejmij z nami kontakt, korzystając z jednego z narzędzi.

Chcesz założyć konto? Wypełnij formularz danych osobowych z naszej strony! Masz już u nas swoje konto? Świetnie! Zamawiaj albumy! Znajdź upragniony upominek na ślub lub każdą inną okazję, zapoznając się z naszą ofertą!