Aktualności

Pomysł na ciekawą pamiątkę ślubną – linia GALA

Biorąc pod uwagę wyjątkowy dzień, jaki w życiu człowieka stanowi ślub, należy upamiętnić go w równie wyjątkowy sposób. Autorzy pomysłów na prezenty wręczane Młodej Parze zachwycają nie tylko nowożeńców, lecz przede wszystkim – gości Pary Młodej. Oryginalny prezent ślubny to jednak nie lada wyzwanie dla obdarowującego, albowiem koncepcja musi wyróżniać się na tle innych, dopełniając składane życzenia. Spektakularnego efektu zapewne oczekiwać można wydając tysiące złotych, aczkolwiek dobrze wykorzystana inwencja twórcza prócz zachwycenia Państwa Młodych, pozwoli zaoszczędzić pieniądze, sięgając po rozwiązania drogie dla serca, a odciążające budżet! 🙂

Kult pamiątki ślubnej – czym napędzany jest popyt na prezent ślubny?

Dostępne na rynku pamiątki ślubne stanowią gonitwę konceptów, w której jeden świetny pomysł podąża za drugim, co sprawia, że ciężko podjąć jednoznaczną decyzję, przy okazji dostosowując go do charakteru, bądź zainteresowań konkretnej osoby. Producenci zazwyczaj śledzić chcą każdy nowy z trendów ślubnych, co jednocześnie wcale nie przeczy uzyskiwaniu wysokiej jakości towarów. Najnowsze gadżety jako przedstawiciele różnego stylu, prócz uświetnienia ślubu – z pewnością mają zaciekawić adeptów nowego, wspólnego życia, pozwalając im na odświeżanie wspomnienia w różnych okolicznościach. Obdarowywanie Młodych owymi drobiazgami w zamyśle wręczających prezent ślubny zachęcić ma nowożeńców do przeżywania pięknych chwil z życia na nowo, w dowolnym miejscu czy czasie.

Popyt na oryginalny prezent na ślub wzmaga wielość innowacji. W dobie nowości wdrażanych na każdej płaszczyźnie handlu czy usług, nawet kreacja ślubna kojarzona przestaje być z czarno-białą tradycją, zamieniając “black and white” na ogrom barw i przeróżnych dodatków, wywołujących podziw u nawet najbardziej wymagających nowożeńców oraz ich gości.

Co wybrać na pamiątkę ślubną?

W dzisiejszych czasach jako prezent ślubny podarować możesz tak naprawdę wszystko: począwszy od zawartości koperty, poprzez rozmaite kartki, kwiaty, przybory kuchenne czy inne przedmioty i akcesoria przydatne do prowadzenia gospodarstwa domowego (meble, pościel, elementy wystroju), aż po wina, kupony na loterie, albo zabawne upominki wręczane Młodej Parze. Życzenia składane w dniu ślubu doskonale uzupełnione zostaną nie tylko śmiesznymi rzeczami, które znajdziesz w specjalnych, tematycznych sklepach, ale ciekawe rozwiązanie to także album lub pudełko na zdjęcia.

Rola zdjęć ze ślubu – fotograficzny pomysł na prezent na ślub

Ślub i wesele to wspaniała okazja do uwieczniania bezcennych chwil na fotografiach. Istnieje wiele momentów ze ślubu wartych zapamiętania na lata.

Innowacyjny a zarazem noszący znamiona emocjonującej tradycji pomysł na prezent ślubny, wzbogaci wydrukowanie najcudowniejszych kadrów, aby następnie wręczyć je w formie niepowtarzalnego prezentu dla Młodej Pary. Nowożeńców bez wątpienia uszczęśliwi widok prezentu w postaci ujęć ukazujących historię ich znajomości, zapakowanych we wspomniane, gustowne pudełko. Sentymentalna podróż w krainę fotografii nie skończy się na ślubnej przygodzie w tym jednym jedynym dniu – kolekcja zdjęć podarowanych na prezent na ślub rosła będzie wraz z wydłużającym się małżeńskim stażem Państwa Młodych, poszerzając się o kadry ze wspólnych randek, wyjazdów, być może budowy domu, wspólnie spędzanych świąt, jak również o fotografie, na jakich kiedyś widniały będą dzieci! 🙂

Album foto jako prezent ślubny – ponadczasowy prezent dla Pary Młodej, przechowujący najlepsze, piękne wspomnienia!

Najprostsze rozwiązania często stanowią rozwiązania najlepsze. Fotoalbum mieszczący wyjątkowe chwile życia, wklejane w formie odbitek na kolejne jego strony, jest unikatowym, choć popularnym typem prezentu dla nowożeńców, pozwalającym przechować wspomnienia Młodej Pary na kolejne, długie lata życia. Zdjęcia od zawsze są sposobem, aby celebrować momenty ślubne mimo upływu czasu. Z albumem fotograficznym w towarzystwie swoich gości możesz na nowo odtwarzać swój ślub, a właściwie – cały przebieg ślubu. Zobacz, jak pięknie wyglądałaś/eś! Z albumem przypomnisz sobie przygotowania do ślubu, moment składania przysięgi małżeńskiej, to, jak przebiegało wesele.

Droga Żono, czy pamiętasz jak wyglądał Twój makijaż ślubny, fryzura w tym wspaniałym dniu, albo uśmiech w chwilach największego szczęścia? Z pewnością – tak. 🙂 Przeglądając zdjęcia, czas ten stanie się jednak na nowo częścią Twojego życia., bowiem wówczas ponownie możesz wyobrazić siebie – królową stylu!

Drogi mężu, a czy Ty dokładnie pamiętasz suknię, ślubny welon, diadem czy wianek, ślubne buty swej wybranki? Zakładamy jedno – że w odpowiedzi na to pytanie nie usłyszymy tekstu z kultowej reklamy:

“– Jak była ubrana? – Na zielono.” 😀

Podaruj Młodej Parze prezent ślubny, który ma szansę przyćmić wszystkie inne!

Wszelkie pomysły na prezenty ślubne potrafią być jak najbardziej trafionymi, ze względu na wielość upodobań, przekonań, poglądów, bądź po prostu gustu Pary Młodej. Chcielibyśmy jednak opowiedzieć o czymś, co absolutnie może sprawdzić się w roli kultowego a zarazem niezwykle oryginalnego i przepięknego prezentu ofiarowywanego w dniu ślubu, jaki bez wątpienia przetrwa “miodowe lata każdego” małżeństwa! 🙂

Pomysły na prezent ślubny – linia GALA specjalne okazje jako idealny prezent na ślub!

Albumy na zdjęcia ze ślubu GALA to niepowtarzalna linia produktowa, reprezentowana przez albumy tradycyjne na zdjęcia wklejane, zadziwiające swą prostotą a zarazem kwintesencją formy pamiątek ślubnych. Albumy Gala specjalne okazje w kształcie kwadratu lub prostokąta wyróżnia kontrastowość ręcznie wykonywanych detali, co przywołuje na myśl zestawienie ze sobą dwojga małżonków, zupełnie odmiennych żywiołów – dwóch odrębnych istot, w złączonych dniu ślubu w jedność serc, dusz oraz ciał!

Jedyny w swoim rodzaju, nieszablonowy prezent na ślub w postaci albumu Gala to produkt w 100% handmade, w stworzenie którego wkładamy nasze serca, a także cały nasz wysiłek, tak, by wyobrażenie Państwa Młodych dotyczące tego, jak wyglądać ma idealny prezent ślubny przeobrazić w rzeczywistość! Album na zdjęcia przeistaczający się w prezent na ślub powinien wszak być ziszczeniem marzenia o perfekcyjnym stylu, mając na uwadze zadowolenie nie tylko Młodej Pary, lecz również i weselnych gości nowożeńców!

Specjalne okazje – pamiątka ślubna

Spośród innych wyrobów fotograficznych album Gala wysuwa na piedestał to, czego być może nie znajdziesz dla siebie zerkając na żaden z albumów – unikalny, minimalistyczny design uzupełniający ślubne życzenia. Zobacz jakie to proste! Ozdoby na okładce albumu Gala łatwo kojarzone mogą być ze strojami nowożeńców przywdziewanymi w wyjątkowym dniu, jaki stanowi ślub – suknią, jak też garniturem/smokingiem przypominające origami. Kolejny z albumów Gala zdobią połączone ze sobą serca. Jeszcze inne albumy na wspomnienia ślubne Gala upiększają dwa zjednoczone w pocałunku gołębie, albo wizerunek sylwetek nowożeńców.

Seria produktów GALA rośnie w siłę, zyskując prawdziwy, galowy wymiar!

Ulubione, wręcz pokochane przez naszych klientów albumy Gala to prezent ślubny a zarazem cudowna pamiątka ślubna, obok jakiej ciężko jest przejść obojętnie. Z tego powodu dotychczasowe modele Gali komplementarnie ubogacamy trzema kolejnymi, aby te wspaniałe pomysły na ślubne prezenty dla Państwa Młodych cechowała jeszcze większa różnorodność i dostępność wariantów! Wielowariantowość jest bowiem szansą, aby uzyskać to, czego naprawdę chcesz, czego naprawdę potrzebujesz! Wystarczy wybrać najodpowiedniejszą z opcji spośród oferty, a wówczas będziesz mógł /mogła cieszyć się oryginalnym prezentem ślubnym dla bliskiej Ci osoby, bądź cudowną pamiątką dla Ciebie oraz Twojego wybranka!

Przedstawiamy trzy nowe modele albumów ślubnych GALA

Nowo wprowadzane modele albumów uniwersalnych Gala cechuje niesamowita subtelność. Warto wspomnieć także o pięknych kolorach, jak również wysokiej jakości wykonania. Najnowsze z albumów Gala na zdjęcia ślubne możesz podziwiać ze względu na fantastyczne ornamentowe czy geometryczne motywy z nutą swobodnej nowoczesności! Sprawdź sam/a!

Odświeżona seria Gala z całą pewnością nie będzie wyłącznie zwyczajną pamiątką ślubną. Albumy Gala to nie tylko ciekawe pomysły na prezenty ślubne, jakie możesz podarować Młodej Parze, ale przede wszystkim zupełnie odmienione oblicze produktów czarujących Pary Ślubne, a także ich gości!

The Power of Love – co charakteryzuje ofertę albumów ślubnych GALA?

Albumy z serii Gala sprzyjają zarówno zachowaniu, jak też opcjonalnie – odejściu od tradycyjnego kanonu bieli i czerni. Występują w przeróżnych kolorach oraz kombinacjach, co sprawia, że w kwestii wyboru barwy okładki ze skóry ekologicznej, papieru czy wklejek masz pełną dowolność! Szeroka gama dodatkowych udogodnień – na przykład możliwości dodania strony z dedykacją, graweru lub kolorowego napisu UV, idealnie wpisuje się w schemat zezwolenia na całkowitą personalizację wyrobu. W prosty sposób do podarunku załączysz oryginalne życzenia ślubne dla Młodej Pary!

W odniesieniu do pomysłów na prezenty ślubne, linia GALA specjalne okazje to bez wątpienia dobre rozwiązanie upominkowe, a ponadto piękna pamiątka, jaką bezsprzecznie warto zakupić. U nas zyskujesz właśnie taką sposobność! 🙂

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą romantycznych ALBUMÓW GALA! ♥