Aktualności

Personalizowane albumy ślubne – z drewnianymi dodatkami

Uświetnij wspomnienia ze ślubu zdjęciami umieszczanymi w albumie!

Ślub to bez wątpienia wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka, wymagający uwiecznienia tego pięknego dnia tak, aby dla Pary Młodej oraz dla gości weselnych powstała cudowna pamiątka w postaci zdjęć ze ślubu, które następnie będzie można schować do albumu. Przeglądając kolejne jego strony, w dowolnej chwili zaistnieje szansa, by przywołać weselne wspomnienia. Personalizowany album na zdjęcia ze ślubu świetnie sprawdza się jako prezent dla nowożeńców, na tle innych stanowiąc absolutnie wspaniały upominek. Świeżo upieczona Żono/Mężu! Zapełniając strony ujęciami ze ślubu, ostatecznie album w towarzystwie małżonka/i wręczyć możesz na pamiątkę Waszym rodzicom, dziadkowi i babci czy przyjaciołom. Jeśli masz już dłuższy małżeński staż – oryginalny upominek to również album na zdjęcia ślubne ofiarowywany na rocznicę (albo na zgodę :-D)!

Dlaczego warto wybrać album ślubny?

Fotografie ślubne z całą pewnością zasługują na stosowną do rangi okazji oprawę. Każdej Młodej Parze rozpoczynającej “nowe, wspólne życie” życzy się szczęścia i miłości, na ręce zakochanych składając jednocześnie mnóstwo kwiatów oraz podarunków. Przysięga małżeńska, weselne swawole w tańcu, zwyczaj oczepin – to wszystko doskonale zachować muszą zdjęcia ślubne, aby jak najlepiej odzwierciedlić wydarzenia Waszych najbardziej ekscytujących momentów!

Dbałość o przedłużenie trwałości odbitek powinna iść w zgodzie z wybraniem odpowiedniego miejsca, w którym pamiątka niepowtarzalnego dnia bezpieczna będzie na kolejne, długie lata. Z tego powodu spośród dostępnej oferty, przeglądając różne kategorie produktów, nie tylko warto wybrać album ślubny, lecz warto wówczas przychylić się do wyboru albumu takiego rodzaju, jaki spośród wielu sprawi, że moc weselnych zdjęć zyska naprawdę osobliwą postać.

Czy album ślubny powinien być personalizowany?

Nasze przeróżne dodatki urozmaicające każdy personalizowany album na zdjęcia, wprawiają klientów w zachwyt kolorami okładek, dowolnym grawerem, bądź napisem UV na okładce, własnym zdjęciem na okładce czy różnymi odcieniami poszczególnych kart albumów. Dzięki gamie tak przygotowywanych produktów, miło i często nawiązywać można do chwil zapisanych na zdjęciach. Weselne fotografie w naszym albumie upiększyć może też unikatowy trend, nawiązujący do ekologiczności, z którą jako przedsiębiorstwo Empol jesteśmy bardzo silnie związani!

Personalizowane albumy ślubne – drewniane dodatki?

Jak najbardziej! Rozmyślając nad zdjęciami wkładanymi lub wklejanymi w album, zazwyczaj rozważamy, jaki styl pozytywnie zachwyci oglądających go gości, a prócz tego – zezwoli na bezkresne powroty do wspomnień z jedynego takiego dnia, powodując, że ten będzie dla przeżywających go osób jeszcze bardziej idealny!

Personalizowane albumy ślubne – z drewnianymi dodatkami to nieszablonowe produkty, które z pewnością wpasują się w gusta każdej Młodej Pary, jak i jej gości weselnych. Wybierz drewniane dodatki do swojego albumu na zdjęcia ze ślubu, a Twój nowy drewniany album poza spełniania funkcji przechowywania zdjęć nabierze wymiaru produktu, za pomocą którego powrócić możesz np. do chwili składania przysięgi małżeńskiej.

Nasza nowa seria ALBUMÓW WOOD stanowi personalizowany zbiór albumów ślubnych/weselnych!

Odbiorcy naszych produktów doskonale znają już linię produktów Palisander. Szybko podbiła ona serca klientów, stawiających na albumy na zdjęcia ślubne wpisujące się zarówno w kanon elegancji, minimalizmu, jak również unikalnego, w pełni naturalnego stylu.

Linia Palisander dotychczas obejmowała ofertę albumów na zdjęcia, jak również etui na pendrive z wykorzystaniem do produkcji pochodzącego z tropikalnych regionów świata DREWNA PALISANDROWEGO. Po przemianie – linia Palisander ewoluuje w zapierającą dech, przepiękną serię: ALBUMY ŚLUBNE WOOD. Jeśli nie na album ślubny WOOD – Twój wybór paść może także na ETUI NA PENDRIVE WOOD!

ALBUM WOOD – album ślubny z nadrukiem na drewnie dla nowożeńców

Każdy album z kolekcji WOOD (“wood” z ang = drewno) zdobi deseczka, wykonana z jednego spośród dwóch materiałów do wyboru:

  • znanego już drewna palisander;
  • zupełnie nowego wariantu – DREWNA ORZECH WŁOSKI.

Każdą deseczkę ładnie a zarazem ciekawie przyozdobi wybrany przez Ciebie nadruk UV. Istnieje też możliwość wykonania na niej graweru. Zazwyczaj jest to cytat, motto życiowe, tytuł albumu, albo po prostu życzenia. Tylko od Ciebie zależy, na jaki wpadniesz pomysł, biorąc pod uwagę upamiętniający ślub album WOOD! 🙂

Albumy ślubne – jak są zrobione?

Ręcznie olejowany palisander ze względu na bardzo estetyczny wygląd oraz wysoką jakość, stanowi ulubione drewno przedstawicieli grona naszych konsumentów. Proponowany przez nas nowy wariant drewna ORZECH WŁOSKI do produkcji albumów weselnych, to natomiast totalna ekologiczna innowacja, którą – mamy nadzieję – również prędko pokochacie! 🙂

Nad wyrobami z drewna czuwa nasz zaprzyjaźniony artysta ze Środy Wielkopolskiej – BORSUK WOODCRAFT!

Drewno ORZECH WŁOSKI jest ręcznie wycinane, szlifowane, woskowane, ręcznie olejowane.

Drewniane deseczki z ORZECHA WŁOSKIEGO pozostają wyrobami UNIKATOWYMI – każda z nich posiada bowiem niepowtarzalne wzornictwo!

Ponadto – drewnu orzecha włoskiego nadano certyfikację FSC, co oznacza, że zapewnia EKO SAFETY (ekologiczne bezpieczeństwo)! W procesie jego produkcji w żaden sposób nie naruszono ekostystemu, zaś środowisko życia zwierząt i roślin także pozostały nietknięte.

Albumy ślubne WOOD – konserwacja

Zanim zakupiony przez Ciebie album zostanie do Ciebie dostarczony, każdą deseczkę zdobiącą owy album ślubny WOOD przed wysyłką zabezpieczamy OLEJEM LNIANYM. Zamawiając album ślubny na zdjęcia z tego wyjątkowego dnia, w prezencie od nas GRATIS otrzymasz SŁOICZEK OLEJU! 🙂

Czemu służyć ma olej podarowany Tobie? Raz do roku warto wyjąć album z szafy czy innego miejsca przechowywania, lekko zwilżyć szmatkę, bądź pędzelek olejem, a następnie delikatnie przetrzeć drewno, pozostawiając je na 2-3 dni do wyschnięcia. Zapewni mu to zwiększoną trwałość, jak i odświeżony wygląd!

Zobacz linię Wood

Personalizowane albumy ślubne WOOD z drewnianymi dodatkami – szereg różnych możliwości zachowania weselnych chwil na dłużej!

Personalizując ręcznie wykonany przez nas album ślubny WOOD na przepiękne zdjęcia Młodej Pary, zyskujesz opcję doboru odpowiadającego Twoim preferencjom formatu, liczby stron, wyglądu i materiału okładki, grzbietu, kart, wklejek, ogólnego układu etc. Spośród rodzajów stron istnieje sposobność zdecydowania się na matowe, metaliczne lub na nasz ABSOLUTNY HIT (!!!), czyli EKOPAPIER (PAPIER EKOLOGICZNY)!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jak też oczywiście do składania zamówień!!! 🙂 Albumy WOOD wysyłamy pod każdy adres na terenie całej Unii Europejskiej, korzystając ze sprawdzonych metod dostawy!

Masz pytania? Skorzystaj z zakładki “KONTAKT”!