Ekologiczne Albumy Instax

Wpisujemy się w erę ekologicznej produkcji!

Polski rynek obecnie podbija trend eko. Stawiamy na naturalne rozwiązania, aby z powodzeniem chronić naszą planetę, zapewniając jej (a przede wszystkim i sobie!) możliwie jak najdłuższe życie! Podążając za rozwiązaniami ratującymi nasze środowisko, wprowadziliśmy nową linię Eko Albumów. Niezmiernie cieszymy się, że nasze produkty w postaci Eko Albumów wzbudziły tak ogromne zainteresowanie! To krok w stronę naszej wspólnej, lepszej przyszłości. Dbałość o ekosystem od lat jest i pozostanie dla nas priorytetem!

Jesteśmy eko – sadzimy Las na Zawsze!

Skąd w naszych głowach zrodziła się idea dołączenia do grona eko wytwórców? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Empol jako manufaktura a zarazem polski producent albumów oraz materiałów fotograficznych z wielopokoleniową tradycją, od zawsze przyjmuje koncepcję, iż wszystko, co ma na celu dobro, dobrem jest dla nas, jak również dla naszych klientów! Także i my pragniemy czynić dobro. Z tego powodu dołączyliśmy do inicjatywy sadzenia lasów z warszawską Fundacją Las na Zawsze!

Jesienią 2019 roku, funkcjonując w ścisłej współpracy z firmami, samorządami, osobami prywatnymi, organizacja posadziła swój pierwszy las. Bazując na kooperacjach, przedstawiciele fundacji pozyskują środki na zakup ziemi, aby dwa razy do roku – późną jesienią, jak też wczesną wiosną, kontynuować swoją działalność w postaci sadzenia lasów.
Uregulowany status formalny ziem, wraz z prawną ochroną terenu, gwarantuje zabezpieczenie rozwijającej się w ich obrębie biosfery na długie lata i dla wielu pokoleń.

Wielka radość rozpiera nas w związku z faktem, że i my możemy dołożyć starań, by móc zawalczyć o każdy metr kwadratowy nowo posadzonych lasów! Wraz z Fundacją Las na Zawsze marzymy, by stało się to prawdą!

Wybór sadzonek nie bez powodu dotyczy liściastych gatunków drzew. Dzięki temu, las będzie
nie tylko domem dla wielu zwierząt, ale też przyczyni się do tworzenia retencji, sprzyjającej odporności na suszę. Ponadto – lasy są „zielonymi płucami Ziemi”, a kreowanie takich miejsc szczególnie istotne jest z uwagi na potrzebę redukowania efektu cieplarnianego.
Urzeczywistniamy marzenia o ekologicznym świecie – łączymy ekologiczność z nowinkami technicznymi!

Ogrom zainteresowania ekoalbumami zachęcił nas do stworzenia kolejnej nowości – niesamowitej linii EKO ALBUMÓW NA ODBITKI INSTAX!

Słowo na temat aparatów Fujifilm Instax

Aparaty Instax są urządzeniami zaprojektowanymi przez Fujifilm. Stanowią one swego rodzaju hołd, przez wiele pokoleń oddawany pokochanym przez wszystkich użytkowników, kultowym Polaroidom. Ich największą zaletą było to, że natychmiast po wykonaniu zdjęcia – drukowały je, wobec czego w natychmiastowym trybie uzyskać można było fizyczną odbitkę wykonanego ujęcia. Zapewne każdy pamięta ściany oblepione pięknymi kadrami czy albumy zapełnione ulotnymi chwilami, zapisanymi na fotografiach.

Dziś – w czasach, gdy urządzenia cyfrowe pozwalają na zrobienie zdjęcia w tak łatwy i szybki sposób, a pamięć urządzeń przenośnych sprzyja zapisywaniu setek z nich, mało kto podejmuje decyzję o ich wywołaniu. Tęsknota za tym sprawiła jednak, że udało nam się do tego powrócić w momencie, kiedy Fujifilm na rynek postanowił wypuścić własną niepowtarzalną linię aparatów Instax, stworzonych na podobieństwo Polaroidów!

Aparat Instax jest absolutnie rewelacyjnym połączeniem aparatu cyfrowego z analogowością dawnych aparatów. Styl, design oraz nowoczesność – to idealna kombinacja, uświetniająca szansę wydruku fotki już w chwilę po jej wykonaniu!

Aparaty Fujifilm Instax pozwalają uwiecznić ulotne chwile!

Aparaty Fujifilm Instax powstały z myślą o możliwości korzystania z nich w dowolnej chwili. Bogata gama modeli oraz różnorodność dodatków czy akcesoriów sprawia, iż zarówno nastolatki, jak też i ich rodzice, prędko oniemieli z zachwytu. Cyfrowy dysk urządzeń stwarza sposobność zrobienia naprawdę wielu zdjęć.

Ostatecznie to właśnie TY decydujesz, jakie otrzymać chcesz w postaci odbitek! Tak, jak w przypadku fotografowania analogowego, nie musisz już mieć obaw, że istnieje tylko jedno podejście do zapozowania. Nieudana mina więcej nie zniszczy żadnego kadru! Ślub, chrzest, komunia święta, urodziny (zwłaszcza osiemnaste), imieniny czy inna uroczystość – każda z tych okazji jednocześnie stanowi doskonałą do zabrania aparatu ze sobą, aby uwieczniać bezcenne momenty na fotografiach.

Nie musisz zatem oszczędzać klatek. Roczek, rocznica ślubu, a może impreza firmowa? Wszystkie eventy to wspaniały czas spotkania z wyjątkowymi osobami, do zabawy wraz z rodziną i przyjaciółmi. Każdy moment dobry do świętowania zapisany na zdjęciach na długo czy nawet na zawsze pozostanie z Tobą oraz Twoimi bliskimi. Co więcej – wydrukowane ujęcia to doskonały prezent, który masz szansę podarować wybranej przez Ciebie osobie!

Instax odmienia sposoby fotografowania

Dzięki Instaxom, firma Fujifilm stała się prawdziwym biznesowym liderem. Kreując zachwycającą gamę prawdziwie różnorodnych produktów, zachwyciła przede wszystkim influencerów.

Instaxy mają niewielkie rozmiary, jednak mocno wyróżniają się na tle innych aparatów drukujących zdjęcia natychmiast po ich zrobieniu, swymi pastelowymi odcieniami. Znudził Cię widok czarnych lub srebrnych body aparatów? Porzuć standardowość, szalejąc z paletą barwną swojego nowego Instaxa!

Instax pozwala wyrazić siebie i tworzyć wspomnienia

Każdy z teraźniejszych użytkowników Internetu, w influencerach dostrzega zawód przyszłości, bowiem jako Internauci łatwo uświadamiamy sobie, iż tak naprawdę to oni wytyczają obecne trendy, demonstrując to, co fajne, to, co na topie.

Nie zwlekaj! Ty też pokaż co lubisz, co myślisz, wyraź swoje emocje! Twórz inspiracje dla innych. Działaj i nie ograniczaj się! Dołącz do grona @instax.poland, aby stać się częścią nowej rzeczywistości! Ukaż to, kim jesteś, także prezentując sposób, w jaki przechowujesz zdjęcia!

Przejdźmy do sedna – pora na albumy Eko Instax!

Linia albumów Eko Instax łączy w sobie nie tylko nieograniczone możliwości, jakie daje album
do wklejania zdjęć. Możesz wybierać spośród wielu formatów oraz okładek czy kolorów stron. Możesz dodawać własne napisy, komentować, podpisywać zdjęcia. Taki album na fotki, który zostanie wypełniony nimi po brzegi, to zdecydowanie świetny pomysł na prezent!

Dla posiadacza urządzenia Instax absolutną gratką będzie album na zdjęcia Instax, lecz w przypadku, kiedy Ty, bądź osoba, jaką zechcesz obdarować produktem nie posiadacie jeszcze aparatu – to również nic straconego. Wówczas poprzez Instax album możesz zmobilizować siebie lub bliską Twojemu sercu osobę do zakupu urządzenia!

Certyfikaty FSC wyróżniające albumy eko – czym tak naprawdę są?

Współcześnie niesamowicie ważnym aspektem jest pewność, iż produkty wykonano w sposób odpowiedzialny na wszystkich etapach wytwórstwa, rozpoczynając od pozyskania surowców, kończąc na uzyskaniu gotowego wyrobu trafiającego w ręce konsumenta. FSC to certyfikacja obejmująca wszelkie fazy zrównoważonej produkcji ekologicznej. Dotyczy ona zatem zarówno gospodarki leśnej, jak i łańcucha dostaw.

Eko Instax – produkt ekologiczny

Produkty ekologiczne posiadają etykietę FSC. Oznacza to, że do ich wykonania użyto papierów
z certyfikatem FSC. Aby produkt finalnie mógł uzyskać taki certyfikat, musi spełnić on szereg restrykcyjnych kryteriów. Papiery – główny komponent eko albumów – pochodzą z surowców wtórnych lub zostały pozyskane bez szkody dla środowiska.

Cały proces ich produkcji w choćby najmniejszym stopniu nie naruszył ekosystemu – dla celów owej produkcji nie zniszczono żadnego lasu, nie skrzywdzono zwierząt, ani nie zrujnowano ich naturalnego środowiska życia. Brzmi niewiarygodnie? Stanowi jednak realnie wdrażane działania!

Współcześnie, w dobie nieprzerwanie ocieplającego się klimatu, wycinania lasów, w tym puszczy Amazońskiej oraz ogromnej ilości śmieci, które wytwarzamy, dbanie o środowisko jest niezwykle ważne. Jesteśmy dumni, że przedsiębiorstwo Empol dołączyć może do grona ludzi i firm czynnie włączających się w ochronę środowiska naturalnego. Wybór materiałów, z jakich wykonujemy nasze produkty, jest dla nas bardzo istotny. Zwracamy uwagę na każdy detal, dlatego tworzymy dla Was produkty od lat, na kolejne długie lata.

Więcej informacji na temat certyfikatów oraz rodzajów eko papierów dostępnych do wyboru przy tworzeniu albumu znajdziecie w naszym poprzednim wpisie blogowym:
https://albumy-foto.pl/blog/eko-albumy-troszczymy-sie-o-nasze-naturalne-srodowisko/

Dlaczego albumy Eko Instax są wyjątkowe?

Przedsiębiorstwo Empol wkracza na nowy poziom dbałości o środowisko. W trosce
o nie poszerzyliśmy linię ekoalbumów o produkty absolutnie wyjątkowe, w postaci albumów Eko Instax. Podobnie, jak naszemu dotychczasowemu asortymentowi, eko albumom Instax poświęcamy całą kategorię, z jakiej mogą Państwo wybrać ekoalbum na Instaxy idealny dla siebie i w pełni dostosowany do Państwa potrzeb.

Instax stworzono dla każdego użytkownika!

Wśród albumów Eko instax znajdują się formaty na wszystkie najpopularniejsze zdjęcia, które można wykonać aparatem typu Instax. Z aparatu, jak i albumu na Instax korzystać mogą zarówno dorośli, jak też młodzież i dzieci, a więc produkty dostosowano do potrzeb odbiorcy w każdym wieku.

Aby jak najbardziej zadbać o preferencje użytkowników – urządzenia Instax występują w trzech wariantach modeli, różniących się od siebie formatem zdjęć.
Więcej informacji o linii Instax znajdziecie w naszym wpisie blogowym pod poniższym linkiem:
https://albumy-foto.pl/blog/album-instax/

Całą linię produktów Eko Instax znajdziesz natomiast tutaj:
https://albumy-foto.pl/kategorie/albumy-instax/?filter_linia-instax=eko

Album Eko Instax mini 25x25cm
https://albumy-foto.pl/kategorie/eko-albumy/?filter_format-eko-albumow=25×25

Album Eko Instax Prostokątny (pion)
https://albumy-foto.pl/kategorie/eko-albumy/?filter_format-eko-albumow=24×29

Kup album i POSADŹ Z NAMI LAS!
Przypominamy – za każde 100 zł wydane w naszym sklepie na produkty eko, razem z Fundacją Las na Zawsze sadzimy 1 m2 lasu! Na stronie głównej naszego sklepu obserwować możesz stan licznika posadzonych wspólnie m2 lasu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekologicznych produktów oraz do składania zamówień! ?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Stopka