Prezent na chrzest

Cześć, Cześć, Witajcie w Naszym kolejnym wpisie. Tym razem na główny plan idzie prezent na chrzest. Narodziny dziecka są wielkim momentem w życiu młodych osób. Wtedy zaczynają się istotne wyboru co do jego przyszłości. Jednym z nich jest fakt przystąpienie do Chrztu Świętego.

Jest to nie lada wydarzenie w każdej rodzinie. Chociaż głównym bohaterem jest dziecko to jest ono tego kompletnie nieświadome. Chrzest Święty jest to moment oficjalnego przyjęcia dziecka w poczet członków kościoła, jednak jest to też moment wyboru rodziców chrzestnych.

Ojciec chrzestny oraz Matka chrzestna mają pomagać w wychowaniu dziecka, więc nie powinien być to wybór pochopny. W dniu chrztu świętego staję się oni integralną częścią życia maluszka. Jego rodziców na pewno ucieszy wyjątkowa pamiątka chrztu świętego umieszczona w honorowym miejscu pokoju dziecka.

Chrzest dziecka to też idealny moment na spotkanie w gronie rodziny i przedstawienie maluszka rzadziej odwiedzanej części rodziny. Kiedy w grę wchodzi obdarowanie dziecka pojawiają się także najbardziej oryginalne prezenty. Teraz zajmiemy się właśnie nimi.

Prezenty na chrzest które zna każdy z nas

Każdy z nas nie raz pewnie słyszał o powtarzających się rodzajach prezentów od znajomych czy bliskich, z którymi później trudno coś zrobić. Możemy się wręcz założyć, że jeśli sami zgłębilibyście temat, okazałoby się że część Waszych prezentów było tak bardzo oklepanych, iż były pochowane po kątach domu, ponieważ ile razy może pojawiać się figurka aniołka na szafce.

Na liście bardzo popularnych prezentów z okazji chrztu świętego na pewno możemy znaleźć różnego rodzaju butelki, kocyki, czy interaktywne zabawki. Pluszowy miś oraz kryształowa dziesiątka różańca, także znajdują się w Naszym topie.

Te wszystkie rzeczy to naprawdę cudowne prezenty na Chrzest Święty dziecka, jednak czy nie warto postawić na bardziej oryginalny prezent? Chrzest dziewczynki czy też chrzest chłopca to idealny moment, aby pomyśleć o przyszłości i zadbać o zachowanie pięknych wspomnień.

Nowoczesne prezenty, należą do ciekawych rozwiązań oraz pokazują naszą szczodrość, jednak czy to jest najważniejsze? Nawet słodkie czekoladki w drewnianym pudełku to idealny upominek, jeśli są dane z miłości. Gdy jednak chcecie się bardziej wysilić i wierzycie, iż pamiątka Chrztu Świętego to coś więcej to czytajcie dalej 😉

Wyjątkowy prezent na Chrzest Święty

Zbliża się ten wyjątkowy dzień w życiu dziecka, a ty nie wiesz jaki piękny prezent na chrzest wybrać? Spokojnie, właśnie śpieszymy z pomocą. Wybierając prezent dla takiego maluszka nie powinniśmy kierować się tylko faktem, czy jest to praktyczny prezent, jednak jeszcze czy będzie on miłą pamiątką. Tak małe dziecko nie będzie pamiętać tego dnia ze swojej przeszłości, dlatego powinien on być dobrze upamiętniony.

Pamiątka Chrztu Świętego przekazywana nie tylko przez rodziców chrzestnych, ale także innych gości Naszym zdaniem powinna być w jak największym stopniu spersonalizowana. Wyjątkowa uroczystość wymaga wyjątkowego traktowania. Personalizowana karteczka z imieniem dziecka czy też datą uroczystości to piękny sposób, aby ją uwiecznić.

Złoty łańcuszek, srebrna grzechotka czy grawerowane sztućce może i są praktycznym upominkiem ale niech odejdą do lamusa i nadejdzie czas bardziej rozmyślnych i ekologicznych prezentów na chrzciny.

Album kieszeniowy szyty jako piękny prezent

Co sprawdzi się lepiej do przeglądania zdjęć z życia maluszka niż album z kieszeniami w którym zmieścimy nawet 360 fotografii. Dzięki ilości opcji personalizacji nie ma sposobu na bardziej oryginalny prezent na chrzest.

Z okazji chrztu świętego możemy poświęcić trochę więcej swojego czasu, aby wybierać wśród mnóstwa wzorów okładek takich jak na przykład grafika rustykalnego wianuszka czy piękne zdobienie w kwiaty. Daliśmy także możliwość tak drobiazgowych konfiguracji jak kolor papieru czy też wielkość graweru. Jeśli chodzi o materiał okładki to też nie jest nudno, tyle opcji a trzeba wybrać niestety tylko jedną 😉 Dla Nas nawet rogi mają znaczenie i dajemy Wam możliwość ich wybory czy będzie to róg okrągły czy okuty, to już wasz wybór.

Tworzony przez państwa album z lekką pomocą Naszych rąk będzie wyjątkową pamiątką na lata, nie jak kolejna perełkowa dziesiątka różańca.

Pudełko na zdjęcia jako pudełko wspomnień

Każdy z Nas będąc dzieckiem miało miejsce na chowanie swoich małych skarbów. A to pod łóżkiem , a to na dnie szafy, dlaczego by nie pomóc trochę młodemu pokoleniu i podarować piękną pamiątkę w postaci pudełeczka, w którym będą mogły znaleźć się przedmioty takie jak zdjęcia dziecka, jego pierwsze ząbki włożone w lniany woreczek i wszystko co tylko uda się tam zmieścić. Na to też macie wpływ wybierając rozmiar pudełeczka, a ich też jest dość sporo. Na wybranym rodzaju okładki mogą Państwo stworzyć grawer w odpowiednim rozmiarze używając wzoru w kształcie krzyżyka czy też w kształcie aniołka. Napis z imieniem dziecka czy chrzest święty umieszczony na wierzchu sprawi, że prezent stanie się jedyny w swoim rodzaju.

Jeśli upominek ma mieć nutę nowoczesności możemy dodać miejsce na pendrive, na którym zmieści się nie jedno zdjęcie dziecka. Każde stworzone przez Was pudełko wspomnień jest wykonywane ręcznie, ale to już powinniście wiedzieć z naszych wcześniejszych wpisów 😉

Lećcie tworzyć wasze dzieła, bo już nie możemy doczekać się wyzwań postawionych przez Naszych odbiorców.

Idealny prezent ? A może album tradycyjny

Wśród tych wszystkich nowinek technicznych czasami dobrze jest wrócić do tradycji i dlatego stawiamy w tym przypadku na album w jak najbardziej tradycyjnym wydaniu. W środku znajdują się strony w odpowiednio dobranym kolorze, a nawet jeśli taka jest wasza wizja, ze zdobionymi brzegami na których możemy umieścić niezliczone ilości zdjęć dziecka.

Rozmiar też ma znaczenie dlatego dajemy wam co do niego wybór. Czy postawicie na małe formaty z mniejszą ilością strony, a może na jak największy album z ogromną 120 stronicową zawartością ? Możecie wymyślać co wam w duszy zagra. Chcecie datę chrztu ? Będziecie ją mieli. Chcecie prawie nieograniczony wybór co do okładki? U Nas mogą Was oczy rozboleć od ilości wzorów, kolorów czy materiałów, dzięki czemu pochwalicie się piękną grafiką.

Wszystkie ręce na pokład, czas stworzyć dzieło Waszego życia, a przy okazji obdarować wyjątkowego malucha jego wspaniałą pamiątką.

Koniec końców i tak trzeba coś wybrać

Wiemy, że przekazaliśmy Wam w tym wpisie wiele informacji i nie ułatwiliśmy pewnie tego jakże trudnego zadania, ale trzymamy za was kciuki. Idealny prezent to przecież taki, który ma coś znaczyć, a jesteśmy przekonani, że stworzona u nas pamiątka Chrztu Świętego spełnia to kryterium.

Jako Nasza propozycja w skład prezentu na chrzest może wejść piękny album na zdjęcia w eleganckiej drewnianej skrzyni opatulony w mleczne czekoladki. Wyborów jest jednak mnóstwo i wierzymy, że dokonacie tych właściwych.

Nie ma co więcej przedłużać wpisu i zabierać Wam czas na tworzenie, tak więc żegnamy się z Państwem i życzymy powodzenia.

Do zobaczenia przy kolejnych wpisach.

Stopka