Aktualności

Prezent na komunię dla dziewczynki

Pierwsza Komunia Święta to dla małego dziecka niezwykle ważne wydarzenie. W końcu jest to pierwsza tak duża uroczystość w jego życiu.

Kto z nas w ferworze przygotowań kościelnych nie myślał w głównej mierze o tym co znajdzie się w zapakowanych kartonikach. Czy będzie to może nowy aparat fotograficzny czy też pudełeczko w którym znajdzie się srebrna biżuteria.

Jako goście komunijni stają Państwo przed wielkim dylematem. Najlepiej skonsultować się z rodzicami dziecka, jednakże jeśli wybór prezentu ma zostać owiany tajemnicą poniżej znajdują się wybrane przez nas propozycje biorąc pod uwagę opinie odbiorców.

O czym tutaj przeczytacie ?

W tym wpisie skupiliśmy się na dziewczynkach. To czego u nas nie zobaczycie to spersonalizowane reklamy. Pomiar reklam nie jest dla nas najważniejszy. Dbamy o wasz komfort przy wyborze prezentu z okazji Komunii. Nasze pomysły nie są to cieszące się dużą popularnością kolczyki czy też rowery, jednak upominki które mają zapisać się w naszej pamięci. Najlepsze pomysły na prezent rodzą się w końcu w naszej wyobraźni, która napędzana jest wspomnieniami, a niekoniecznie rzeczami materialnymi.

Prezenty na komunię to jeden z naszych koników 😉

Może jeszcze lekka dawka wiedzy?

Komunia Święta to sakrament przyjmowany przez dzieci zazwyczaj w szkole podstawowej. W jego trakcie dziewczynki i chłopcy poraz pierwszy przyjmują Eucharystię. Towarzyszą temu duże przygotowania kościelne jak i domowe.

W każdej rodzinie istnieją dane, wewnętrzne tradycje. Jedni przygotowują dziecko skromnie, aby skupiło się na aspektach duchowych, inny wysyłają dziewczynki do fryzjerów i ubierają w strojne białe sukienki.

Komunii Świętej towarzyszą poszukiwania prezentu. Biżuteria czy rowery są najczęściej wybierane, jednak najlepszym podarunkiem będzie coś co zostanie z nami na lata. Przy okazji Komunii Świętej dziecka możemy zatroszczyć się o przyszłość małych dziewczynek i chłopców.

Pamiątki komunijne

Choć dzieci, w tak młodym wieku pamiętają raczej tylko prezenty komunijne, warto zebrać troszkę pamiątek, aby móc powspominać za kilka lat ich Pierwszą Komunię. W końcu rzeczy materialne nie są najważniejsze tylko wspomnienia w nich zawarte. Komunię świętą ma się w końcu tylko raz więc trzeba ją dobrze zapamiętać.

Rodziców dziewczynki na pewno ucieszy jedyny w swoim rodzaju podarek, zamiast oklepanego zestawu gadżetów elektronicznych. To jednak oni w głównej mierze będą oglądać uśmiech swojego dziecka.

Prezent na komunię to świetne pole do popisu dla każdego, nie tylko dla rodziców chrzestnych. Ich główne zadanie to przechowywanie informacji jednak, możemy przy tym puścić wodzę fantazji i sprawić, aby nasz podarunek był niepowtarzalny.

Kto z nasz nie lubi bawić się w projektanta i uwolnić swoje wewnętrzne dziecko wybierając wśród mnóstwa faktur, kolorów i wzorów, ale dobrze za bardzo zbaczamy z tematu, już wracamy na odpowiednie tory 😉 Upominek na komunię, co wybrać?

Personalizowane prezenty komunijne

W roli prezentu świetnie sprawdzą się osobiście wybrane albumy z indywidualnymi cechami.

Najlepszy prezent to prezent niepowtarzalny taki, którym dziecko może się pochwalić przed rówieśnikami. Spójrzmy prawdzie w oczy, w tych czasach chodzi w głównej mierze o to żeby się wyróżnić z tłumu. Nawet My, już powiedzmy ludzie dość obeznani z życiem (żeby nikomu nie wytykać wieku ;)) mile wspominamy prezent od przysłowiowej Cioci Stasi z ręcznie napisanymi inicjałami albo okładce innej niż wszystkie.

Taki są właśnie produkty w Naszej ofercie. Można by nawet rzec, że są niepowtarzalne. Jeśli ktoś nie chce być ulubionym wujkiem, czy ulubioną ciocią to jego wybór, My jednak jesteśmy ambitni i stawiamy na dobry pomysł, który w połączeniu z Waszą kreatywnością może przerodzić się nawet w doskonały pomysł.

Oryginalny prezent

Prezenty, prezenty, prezenty jak wybrać i nie zwariować? Co podarować dziecku, aby było szczęśliwe? Sami chcielibyśmy to wiedzieć. Dobrym pomysłem będzie po prostu podejście do tematu na spokojnie bez popadania w obłęd 😉

W dzisiejszych czasach, zarówno rodzice chrzestni jak i pozostali goście, prześcigają się z prezentami. Jeszcze kilka lat temu dzieci dostawały rower albo zegarek i były niesamowicie zadowolone z prezentów. A dzisiaj? Laptopy, quady, telefony itp. Nie negujemy sposobów żeby utrzymać dzieci na świeżym powietrzu, jednak niektóre pomysły są dość ekstrawaganckie, nie sądzicie ?

Ale jak tutaj w końcu wybrać prezent idealny, który spodoba się dziecku? Na to chyba nikt nie umie odpowiedzieć wprost, ponieważ wybierane są głownie na podstawie własnego uznania.

Jednak co cechuje oryginalny prezent na komunię dla dziewczynki? Jego niepowtarzalność i integralność z charakterem młodej damy (oraz odrobinkę fakt, iż żadna z koleżanek nie będzie miała czegoś równie wspaniałego, bo jednak prawie każda z dziewczynek dostanie swój pierwszy naszyjnik czy kolczyki).

Świetny prezent- album kieszeniowy szyty

Fajnym pomysłem na prezent komunijny będzie album kieszeniowy. Sprawdzi się on idealnie jako dodatek do głównego podarunku, jednak przez wzgląd na ilość indywidualnych kwestii można go śmiało uczynić pojedynczym upominkiem wypełnionym zdjęciami dziewczynki.

Jeśli to nie jest jeszcze wystarczające Musimy wspomnieć, że spersonalizować można dosłownie wszystko, od ilości zdjęć (która u Nas jest wręcz ogromna bo aż do 360 fotografii w jednym miejscu), po okucia na rogach. Chcecie listki na okładce, Mamy to, dodatkowa dedykacja ? Też jest możliwa. Zabawa grawerem ? Można dostosować jego wielkość i długość. Modele okładek także są niczego sobie. Idąc w ślad trendów ekologicznych, wszystkie Nasze produkty są tworzone ręcznie.

Teraz tylko wystarczy pobawić się w artystę, a obdarowana przez nas dziewczynka będzie wniebowzięta. W końcu każdy prezent jest dobrym prezentem.

Upominek na Pierwszą Komunię Świętą? Pudełko na zdjęcia!

Co sprawdzi się lepiej na prezent na komunię dla dziewczynki, niż pudełko w którym będzie mogła trzymać nie tylko zdjęcia, ale wszystkie swoje skarby. Mamy coś dla wytrawnych kolekcjonerek dla których przyda się więcej miejsca oraz początkujących. Sami decydujecie o szerokości i wysokości pudełka. Dziewczynka woli siedzieć przy komputerze, niż przeglądać fotografie na papierze ? Temu też zaradzimy i dorzucimy miejsce na pendrive. Ilość rodzajów i kolorów materiałów Naszych okładek zadowoli nawet najbardziej wybredne dziewczynki. Rodzice także będą wdzięczni za kolejne miejsce do przechowywania wspomnień o życiu dziecka. Prawie by Nam umknęło, że grawerem możecie jeszcze bardziej spersonalizować prezent komunijny, dodając na przykład imię dziecka.

Takie pudełko to dobry prezent nie tylko na uroczystości o charakterze religijnym ale także na przykład na urodziny, ale o tym dowiecie się w przyszłych wpisach 😉

Nie przedłużając, biegnijcie zamawiać wasze wersje prezentów i pamiętajcie, że możecie wybierać w metodach płatności i sposobach dostawy jak tylko chcecie.

Coś prostego na komunię dla dziewczynki ? A może by tak album tradycyjny.

Prezent komunijny nie zawsze musi być nowatorski, możemy iść w klasykę, czyli dla naszej wyjątkowej dziewczynki wybrać tradycyjny album z wybraną przez nas okładką (tylko nie gwarantujemy, że wybór będzie prosty ;)). Będzie on świetnym pomysłem na prezent na przykład od dziadków, którzy chcą pokazać jak wyglądały porządne upominki okute rogami w kolorze żółtego złota. Za pomocą jednego prezentu możemy zmieścić aż do 120 stron zdjęć oraz sami dobrać format.

Tego typu prezenty komunijne są doskonałym pomysłem na spędzenie czasu razem na wklejaniu wspólnych zdjęć. Modele naszych okładek różnią się nadrukiem jednak nie denerwujcie się, przy wyborze warto postawić się na miejscu naszej małej damy a reszta sama przyjdzie nam do głowy, bo jak nie Wy to kto lepiej sobie poradzi z tym mega trudnym zadaniem.

Trudny wybór, ale ktoś musi go dokonać

Bardzo chcielibyśmy pomóc Wam w tak poważnych wyborach prezentów, jednak wierzymy w was. Każdy z Nas ma w sobie wewnętrzne dziecko które aż chce się wydostać na zewnątrz. Pozwólmy mu, stworzy on z nami niepowtarzalny podarunek, który będzie idealnym zwieńczeniem przygotowań do komunii. Tylko inne dziecko pozwoli nam wejść w umysł małej dziewczynki. Uwierzcie nam uśmiech na jej twarzy jest wart wszystkiego.

Tak więc ręce na pokład (może lepiej brzmi na klawiatury i myszki) i twórzcie.

“Do przeczytania” przy kolejnej dawce prezentów.