Prezent na dzień mamy

Dzień Matki to zapewne dla wszystkich bardzo wyjątkowe święto. Wszakże to właśnie Nasza Mama sprowadziła Nas na ten świat. Oddała nam bezwarunkową miłość i spędzała z Nami najwięcej czasu. W tym wyjątkowym dniu każda mama poczuje się kochana.

Choć okazywanie miłości mamie powinno odbywać się codziennie a nie tylko jednego dnia w całym roku to i tak warto taki dzień świętować wyjątkowo. Warto każdą chwile upamiętniać i celebrować, aby wspomnienia zostały z nami na długie lata. A gdy naszych Mam wśród nas już nie będzie, móc usiąść, otworzyć stworzony razem album i przenieść się w przeszłość.

Wspomnienia to najcenniejsza pamiątka, a co jak pamięć zaczyna szwankować? Co najlepiej odzwierciedla daną chwile, radość i czas? Zdjęcia 🙂

Co kupić na dzień mamy?

W ostatnich latach, każda firma prześciga się z pomysłami na prezenty na dzień matki. Można już spotkać, personalizowany kubek, życzenia wygrawerowane na drewnianej skrzyneczce czy nawet kubek termiczny. Jednakże według nas, każdy prezent będzie wyjątkowy jeżeli jest dany od serca. Bukiet kwiatów i słodki upominek to zawsze sprawdzony prezent na dzień matki, ale może tym razem coś innego?

Jak wybrać idealny prezent na dzień mamy? Co warto kupić mamie? Zatem czytajcie dalej 🙂

Szczególny dzień to wyjątkowy dzień

Szczególny dzień wymaga szczególnej oprawy, ale każdy rozumie to na swój indywidualny sposób. Dla niektórych liczy się czas spędzony tylko w towarzystwie mamy, jej bliskość, dla innych jest to elegancki prezent, a dla jeszcze innych organizowany ekstrawagancki wyjazd.

Każda mama jest inna na swój wspaniały sposób i bardzo dobrze, naszym zdaniem, trudniejsze zadanie mają dzieci ;). Aby znaleźć najlepszy prezent dla bliskiej osoby najpierw należy ją bardzo dobrze poznać :).

Najpiękniejsze prezenty na dzień mamy

Co może być najpiękniejszego dla kochającej mamy? Radość dziecka, które może sprawić radość swojej kochanej mamie. Wykona samodzielnie oryginalny prezent, jedyny w swoim rodzaju. Przyjdzie, przytuli i powie „KOCHAM CIĘ MAMUSIU”- to jest najcenniejszy prezent na świecie.

Co jeszcze może być cenne? Chwile spędzone razem, na wspólnych grach, oglądaniu filmów, każdy moment jest ważny i warto go upamiętnić. Dzisiejszy świat pokazuje nam bardzo wyraźnie, że nikt nie wie co wydarzy się następnego dnia. Dlatego, tak ważne są pamiątki. A czas spędzony na kolekcjonowaniu zdjęć wyjdzie każdemu na plus.

Na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji z naszej oferty, które przypadną do gustu każdej mamie.

Szukasz idealnego prezentu?

To świetnie trafiłeś 😉 Personalizowany prezent na dzień mamy, czyli album kieszeniowy szyty. Idealny album, który pomieści aż do 360 zdjęć i dobierzecie sami każdy element. O ilości zdjęć już wiecie, dalej możecie wybrać kolor papieru- jest aż dziewięć wariantów. Korzystając z wygodnego kreatora można dodać stronę opisową np. z życzeniami, jak i wybrać jej wzór. Poza możliwością wyboru grzbietu, narożnika albumu czy też złotych okuć na okładce, mamy również możliwość wyboru technologii, w której ma zostać wykonany wzór na okładce. Do wyboru są trzy możliwości- złocenie, srebrzenie i tłoczenie. Dzięki bogatemu katalogowi wzorów, ten album wpasuje się na każdą uroczystość.

Ale idźmy może dalej ;), kolejnym ważnym etapem jest wybór materiału z którego zostanie wykonana okładka i element, który sprawi że będzie to unikatowy prezent. Czyli własny napis na okładce, który może zostać wykonany w technologii druku UV, grawerem, złoceniem, srebrzeniem albo tłoczeniem. Dobieracie również wielkość czcionki jak i jej kształt.

Wydaje Nam się że album z naszej oferty, stworzony specjalnie dla Niej i wręczony w tym szczególnym dniu wywoła uśmiech 🙂

Praktyczny prezent na dzień mamy

Choć to trochę nietypowy prezent na dzień mamy, to chcemy zaproponować Wam album kartonowy. Jest on prezentem dwa w jednym ;), pełni funkcję zarówno albumu jak i ramki na zdjęcia, które można położyć w widocznym dla Nas miejscu i mieć wspomnienia na oku ;).

W tym przypadku kreator jest najprostszy ze wszystkich. Wybieramy okładkę czy ma być złocona czy ma być srebrzona oraz wzór, są cztery modele. W kolejnym etapie wybieramy rodzaj papieru, gładki biały albo płótno oraz wariant okienek na zdjęcia.

I to wszystko 🙂 szybko poszło prawda? Teraz Wasza kolej.

Doskonały prezent czyli album tradycyjny

Ostatnią naszą propozycją będzie album tradycyjny ze ślicznym kwiatowym motywem. Tak, jak w każdym z naszych albumów, możecie wybrać format albumu, jego orientacje i ilość stron. Jednak wyróżnia się tym, że oprócz koloru strony (mogą być matowe, metaliczne albo papier eco), możemy wybrać zdobienie narożnika każdej karty.

Albumy te z pewnością spodobają się mamie, piękne kwiatowe wzory na okładce dodają im subtelności i delikatności, a wklejka i strona opisowa z dedykacją sprawiają, że każdy jest jedyny w swoim rodzaju.

Ale idźmy dalej ;), wybieracie wykończenie grzbietu, do waszej decyzji również należy czy ma być pergamin, aby zdjęcia się nie niszczyły. Narożnik albumu może być prosty ale również zaokrąglony i wykończony złotym okuciem. Ostatnim krokiem jest wygląd okładki, a dokładniej jej materiał oraz własny napis.

Ostatnie kilka słów 😉

Tak jak wcześniej już pisaliśmy, każdy element albumu jest projektowany przez Was. My go dla Was tworzymy i oczywiście służymy dobrą radą ;).

Każdy album, który wychodzi spod naszych skrzydeł jest jedyny w swoim rodzaju i nie znajdziemy drugiego takiego samego.

W naszej ofercie na pewno znajdziesz wspaniały upominek z okazji dnia matki. Jeżeli się wahasz, nie rób tego za długo ;). Z naszą pomocą podarunek szybko trafi w ręce bliskiej osoby.

Mamy nadzieję, że trochę Was zainspirowaliśmy i oryginalny pomysł na prezent przyjdzie Wam do głowy. 🙂

Do kolejnego wpisu 😉

Stopka