Prezent na dzień ojca

Dzień ojca zbliża się wielkimi krokami. Czas zacząć myśleć nad idealnym upominkiem. Do Niego idzie się raczej z „browarkiem”, a nie z kwiatami, haha 😉 Nie no, a już tak na poważnie, zastanawiasz się co będzie idealnym upominkiem? Spieszymy z pomocą, przedstawimy Wam trzy nasze propozycje na oryginalny prezent na dzień ojca. Ale spokojnie, to nie są jedyne, jest ich dużo więcej, musicie tylko poszukać 😉

Co na dzień ojca?

Szukasz prezentu, który na pewno ucieszy? Skórzany portfel sprawi ogromną radość. Świetnie sprawdzi się również pudełko czekoladek, ale nie uważacie że to już trochę oklepane. Tak z roku na rok kupować na zmianę czekoladki, kubek albo portfel? Trochę więcej kreatywności, a Wasz tata będzie miał dużą niespodziankę.

Najlepsze prezenty to te dane prosto z serca, które będą jedyne w swoim rodzaju. Świetnie sprawdzą się albumy, tak dobrze czytacie albumy. Raczej niespotykane, żeby wręczać na prezent na dzień ojca, ale my Wam pokażemy że warto i jak fajnie można je zaprojektować.

Czytaj dalej a na pewno znajdziesz inspiracje.

Album kieszeniowy seria Wood- najlepszy prezent

Idealny prezent, który z całą pewnością zaskoczy tatę będzie pięknie wykonany z dopracowanym każdym elementem album na zdjęcia z linii Wood. Zapytacie, co w nim jest takiego wyjątkowego? Już spieszymy z odpowiedzią.

Albumy z linii Wood cechuje jeden szczególny element, który znajduje się już na samym początku i nie da się go przegapić. A mianowicie jest to drewniany element wtopiony w okładkę.

Jak przy każdym z naszych albumów macie możliwość wyboru każdego elementu, co sprawia że prezent jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Największy pomieści aż 360 zdjęć, czyli masa wspomnień ;).

Oprócz ilości stron wybieracie również kolor papieru oraz stronę opisową na której można wpisać życzenia. Decyzja należy do Was. Kolejnym etapem są elementy troszkę wizualne, czyli grzbiet, narożnik okładki oraz złote okucia.

Teraz przejdźmy do wcześniej wspomnianego już drewienka, do wyboru są dwa rodzaje. Palisander oraz orzech włoski, na tych drewienkach możecie zażyczyć sobie grawer z waszym napisem w dowolnej kolorystyce, rodzaju czcionki i wielkości, ale tylko tak żeby się zmieścił ;).

Ostatnim już elementem, będzie wybór materiału na okładkę. Do wyboru są aż 4 rodzaje, a mianowicie: skóra eko, welur, okładzina introligatorska i płótno. Każdy z tych materiałów ma pełną gamę kolorystyczną. Warto zobaczyć wszystkie przed podjęciem decyzji.

Prezent dla taty, który sprawdzi się nawet u majsterkowicza

Przejdźmy do kolejnej naszej propozycji, a będzie to… pudełko na zdjęcia. Ale chwilka, to nie takie byle jakie pudełko.

Za każdym razem jak ktoś opowiada, że kupił na prezent pudełko to można się spotkać z dziwną miną słuchającego. I dlatego, my spieszymy z wyjaśnieniami :).

Wspomniane już pudełko, może spełniać wiele funkcji. Może być ono przenośnym albumem, skrytką na drobiazgi lub pamiątki albo tak jak już wspomnieliśmy na narzędzia. Tak, tak dobrze czytacie to nie literówka 😉 a wszystko w Waszych rękach i jak takie pudełko zaprojektujecie.

To przejdźmy już do szczegółów. Zaczynamy od rozmiaru, największe jakie wykonujemy maja wymiary w kształcie kwadratu 25*25cm, a w kształcie prostokąta 20*30cm, w takich już jakieś narzędzia się zmieszczą ;). W takim, pudełko możemy również zostawić miejsce na pendrive, który oczywiście możecie dokupić w różnych pojemnościach. Na wewnętrznej stronie wieka można umieścić życzenia z okazji dnia ojca.

Teraz zaczyna się zabawa, przechodzimy do okładki i to właśnie w niej tkwi cały sekret prezentu. Wasza decyzja, co na niej się pojawi, czy będzie to wasze zdjęcie, czy zdjęcie z tatą, czy jakaś grafika z Internetu. Załączacie jedno lub dwa zdjęcia, a nasz grafik wybierze jedno i wykadruje do wybranego formatu. A jeszcze byśmy zapomnieli, musicie wybrać czy dane zdjęcie ma być na całej okładce czy tylko na połowie.

Jeszcze w kwestii okładki, ostatnimi elementami jest wybór materiału na okładkę i napis. Są cztery rodzaje materiałów: skóra eko, welur, okładzina introligatorska i płótno. A jeżeli chodzi o napis to do wyboru jest aż pięć metod wykonania: druk UV, grawer, złocenie, srebrzenie i tłoczenie.

I jak, daliście się przekonać, że nawet takie pudełko może spełniać rolę i pomieścić skarby majsterkowicza? Naszym zdaniem tak 🙂

Album tradycyjny- świetnym pomysłem

Ostatnią propozycją, którą chcemy Wam przedstawić w tym wpisie będzie album tradycyjny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym 😉

Ten rodzaj albumu pochodzi z serii Elegance, a to dlatego, że jedynym rodzajem materiału okładki jest skóra eko. Co za tym idzie, wyjątkowy prezent na kilkanaście lat. Można powiedzieć, że będzie niezniszczalny 😉

Zatem przejdźmy do prezentacji, największy z albumów który możecie wybrać ma wymiary aż 65*48cm i 120 stron. On jest po prostu kolosem :). W środku wybieracie rodzaj papieru: matowy, metaliczny albo eko papier, oczywiście w różnych kolorystykach oraz zdobienie narożników tych kart.

Jeżeli chodzi o okładkę, to tak jak już wspomnieliśmy do wyboru jest tylko eko skóra ale to wy decydujecie jaki wzór ma być na tej okładce oraz w jakiej kolorystyce a jest ich sporo. Napis może zostać wykonany tylko w formie druku UV.

Konfigurator rozszerzony daje możliwość wyboru wklejek i ich kolorów oraz stworzenie strony opisowej na przykład z życzeniami dla taty. Podobnie jak w innych przypadkach, tutaj również decydujecie o grzbiecie, pergaminie miedzy stronami, narożnikach czy też o okuciu.

Szybko poszło prawda? Ten gatunek albumu pokazuje jak idealnie wykonujemy swoją pracę i jak dbamy o każdy szczegół, w końcu to ma być prezent na lata.

Kilka słów na koniec

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś wyjątkowego i nie zawiedziesz się naszym wykonaniem. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie rzucone nam wyzwania 😉

Czeka na Was mnóstwo pomysłów na idealny prezent.

Do kolejnego wpisu 🙂

Stopka