Album na zdjęcia 10×15 pepco

Co wiemy o pepco?

Pepco to sklep z wieloletnią tradycją o ogromnych zasięgach. Pierwszy sklep stacjonarny powstał w Polsce w 2004 rok. Dziś w całej Europie jest ich już ponad 3000! To niesamowite jak szybko podbił on serca milionom ludzi.

Pepco to zdecydowanie sklep cieszący się różnorodnością swojego asortymentu. Jego drugie imię to najniższa cena w parze z dobrą jakością.

Czy jesteś wśród nas osoba, która nie wie lub nie ma pojęcia o istnieniu sklepu pepco? Myślę, że zdecydowana większość z nas znam go bardzo dobrze a nawet robi w nim zakupy.

W pepco można dostać praktycznie wszystko, od odzieży po artykuły szkolne, biurowe, domowe, kuchenne a nawet produkty do przechowywania fotografii, takie jak album fotograficzny, większą ramkę na zdjęcia, albumy tradycyjne na zdjęcia wklejane lub kieszeniowe czy ozdobne pudełka.

Pepco z miłością do fotografii

Z całego asortymentu jaki oferuje nam pepco, dziś w tym artykule skupimy się głównie produktach służących do przechowywania fotografii. Pierwsze co przychodzi nam na myśl w kategorii zdjęć, to zdecydowani szeroki wybór ramek w sklepie pepco. Wybór zaczyna się od materiałów ramki, takich jak: drewniane ramki, plastikowe, w stylu boho, gładkie, z wzorami o rożnych kolorach, kształtach i rozmiarach jak i łączeniach. Wybór odpowiedniej ramki jest uzależniony od czynnika takiego jak wystrój wnętrza domowego. Pusty kawałek ściany w domu można kreatywnie zagospodarować wieszając na nim różne ramki z ulubionymi zdjęciami. Jeśli przestrzeń na to pozwala możesz wybrać różne wielkości ramek na rodzinne zdjęcia. Na ścianie oprócz zdjęć możesz również zawiesić obrazki swojej pociechy lub plakaty. Dzięki temu, że w sklepie Pepco znajdziesz różne kolory ramek o różnych formatach z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Cena regularna od 5 do 20 zł.

źródło: www.pepco.pl – na stronie pepeco znajdziesz gazetkę promocyjną.

Czy pepco posiada albumy fotograficzne?

Raz na jakiś czas w sklepach pepco można natrafić na elegancki album na zdjęcia rodzinne i nie tylko. Album dostosowany do różnych wielkości zdjęć jak i ich ilości. Jednak zdecydowana większość artykułów do zdjęć to zdecydowanie ozdobne ramki lub kartonowe pudełka, które również mogą służyć do przechowywania zdjęć. W newsletterze znajdziesz gazetkę promocyjną z rubryką artykuły dostępne w sklepie pepco.

Empol – prawdziwy miłośnik fotografii

Podobnie jak pepco, my jako Empol, jesteśmy firmą cieszącą się długoletnią tradycją. Co prawda w większości z naciskiem na produkty do przechowywania fotografii. W naszym asortymencie znajdziesz: kartonowe ramki na zdjęcia, albumy fotograficzne do wklejania zdjęć, tradycyjny album, foto książki, foto albumy, pudełka ozdobne, etui na pendrive i płyty CD. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane całkowicie ręcznie w trosce o zachowanie tradycji z dbałością o każdy najmniejszy detal. Wszystkie produkty podlegają całkowitej personalizacji, tak by zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Kartonowe ramki

Nasza firma posiada ramki kartonowe. Taka ramka ma równie wielki potencjał co ramka wykonana chociażby z plastiku. Jej główną zaletą, jest jej niska cena, lekkość i dowolność rozmieszczenia. Można ją przymocować do ściany lub dzięki nodze z tyłu postawić na półce. Na naszej stronie internetowej znajdziesz ramki w wielu wariantach , o różnych rozmiarach fotografii, wersjach kolorystycznych i motywach, takich jak: ogólny, ślubny, urodzinowy, świąteczny czy szkolny. Dostępny rozmiar ramki na zdjęcia 10×15, 13×18, 15×21,18,24, 20×30. Kształt ramki to prostokąt w pozycji poziomej lub pionowej.

Stopka