Aktualności

Fotoalbum cena

Zaskocz członka rodziny i ofiaruj mu wyjątkowy prezent

Świat dostarcza nam masę okazji, do obdarowania kogoś wyjątkowym prezentem. Urodziny, imieniny, chrzest, komunia, rocznica czy dzień babci, mamy, taty lub dziadka to idealne okazje, do ofiarowania swoim bliskim całkowicie oryginalnego i unikatowego prezentu w postaci fotoalbumu na zdjęcia. Produkt ten pomieści każdą ilość zdjęć jakie chciałbyś by znajdowały się w jego środkowej części. Dodatkowo za jego pomocą można stworzyć opowiadanie oparte na ilustracjach ( zdjęciach) z przeszłości bliskiej nam osoby. Jest on niesamowitą pamiątką.

Fotoalbum naświetlany

Technologia wykonania albumu dzieli się na dwie możliwe wersje, takie jak premium i standard. Wersja premium polega na naświetlaniu zdjęć za pomocą światłoczułego papieru – tą samą metodą wykonuję się odbitki. Wersja standard to inaczej druk cyfrowy, mniej popularny od wersji premium, w której dodatkowo możesz wybrać odpowiadający Tobie papier fotograficzny o wkończeniu: matowym, błysku lub jedwabiu. Klienci są zachwyceni z jakości zdjęć na papierze fotograficznym o wykończeniu matowym.

Jak samemu zaprojektować fotoalbum?

W kreatorze online na naszej stronie internetowej masz szereg możliwości gotowych do edycji. Zacznijmy sobie od tego, że album posiada niezliczoną liczbę rozmiarów, wypada w różnych formatach jak i posiada opcje dodatkową dodawania do niego stron. W przypadku fotoalbumów strony noszą nazwę rozkładówki a 1 rozkładówka odpowiada 2 stroną albumu. Więc jeśli zdecydujesz się na umieszczenie w jego wewnętrznej części 10 rozkładówek, to łącznie będzie on posiadał 20 stron. Ilość stron jest całkowicie zależna od Twoich potrzeb. Zdjęcia natomiast zajmują w fotoalbumie całą szerokość obu stron czyli 1 rozkładówki.

Możliwości edytora online

Narożniki Twojego albumu mogą przybrać formę prostą lub zokrągloną – ta sama zasada obejmuję narożniki kart Twojego foto produktu. Płyta PCV w kolorze czarnym lub białym, podobnie z resztą jak tektura, służy do usztywnienia kart Twojego albumu. Grzbiet występuję w dwóch możliwych propozycjach, takich jak: klasyczny gładki lub ozdobny z wypukłymi poziomymi paskami.

Fotoalbumy i ich materiały

Każdy z 6 możliwych materiałów będzie dumnie służył przez długie lata ciesząc się nieskazitelnością o doskonałej jakości wykonania. Wyboru dokonujesz między takimi materiałami jak: welur – miękki i puszsty, aksamit – delikatny i miły w dotyku, ciesząca się wieczną popularnością – eko skóra, Płótno, ciszące się wszechstronnością i różnorodnością zastosowań, podobnie jak w przypadku tkaniny introligatorskiej i ostatni materiał na okładkę całkowicie przyjazny środowisku, czyli eko papiery. W zależności od różnych okazji każdy w wyżej wymienionych materiałów na okładkę posiada szeroką gamę kolorystyczną, między innymi znajdziesz tutaj takie kolory jak: unikatowy biały, różne odcienie niebieskiego – specjalnie dla chłopca, wiele odcieni różu – z myślą o dziewczynkach, oraz kolory, które dopasują się do każdej okazji, czyli: beżowy, czerwony, pomarańczowy, szary czy filet. Efekt końcowy powali Cię z nóg.

Na okładce fotoalbumu możesz zamieścić swój własny personalizowany napis.

Na okładce może znajdować się Twój własny personalizowany napis opisujący wspomnienia umieszczone w Twoim fotoalbumie. Tekst ten, może przybrać różną wielkość, może być napisany dowolną czcionką jak i posiadać odpowiednio dopasowany kolor. Dodatkowo całą okładkę możesz obszyć dookoła ozdobną nicią dopasowaną pod kolor materiału okładki.

Linia Grafiki UV – charakteryzacja

Na samym wstępnie wyjaśnimy Tobie na czym polega druk UV. Jest to innowacyjna technologia, podobna do druku na innych drukarkach atramentowych. Kluczowa różnica to zastosowanie odpowiednich tuszy i wypalenie nadanego elementu światłem UV. Efekt to ultra trwały nadruk jak i w przypadku tekstów, wzorów czy rozbudowanych grafik.

Linia Grafiki UV – czego możesz się spodziewać?

Każdy nasz produkt posiada swoją własną odpowiednio dopisaną mu linie produkcyjną, której zadaniem jest opisać po krótce jakie grafiki czy wzory obejmują dany produkt. Linia Grafiki UV – to nic innego jak ozdobne kolorowe grafiki o dowolnej tematyce. Dzielą się one na motywy takie jak: chrzest, ślub, komunia, wielkanoc, wakacje,