Aktualności

Album na zdjęcia komunijne to idealny prezent na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej

Z myślą o jednym z ważniejszych dni w życiu dziecka, jakim jest przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej, przygotowaliśmy szeroką ofertę albumów kieszeniowych upamiętniających to rodzinne wydarzenie. W ofercie naszego sklepu internetowego www.Albumy-Foto.pl znajdują się eleganckie i  trwałe podarki, które pomogą uwiecznić ważną chwilę w życiu młodego człowieka. Pamiątka I Komunii Świętej w formie albumu z pamiątkowym wzorem może być opatrzona dowolnym napisem według Twojego projektu. Album z własnym napisem w prezencie, w którym pojawią się zdjęcia z tego wyjątkowego dnia będzie trwała wraz z dorastającym dzieckiem. Aby zachować te piękne wspomnienia polecamy nasze albumy, dzięki nim osoba którą chcesz obdarować na pewno powróci do tych chwil w przyszłości.

Gwarantujemy, że nasze albumy komunijne będą pamiątką na długie lata. Album kieszeniowy jest ponadczasowy i bardzo uniwersalny. Charakteryzuje go coś co szczególnie uwielbiamy. Prostotę użytkowania. Posiada specjalne kieszonki na zdjęcia. Wystarczy je wsunąć pod folię by zabezpieczyć je na długie lata. Łatwość przeglądania takich zdjęć zapewni duży komfort użytkowania. Dodatkowym atutem tych albumów jest fakt, że posiadają one miejsce na karteczkę, na której możemy umieścić własny napis. Wspomnienia z wydarzenia jakim jest Pierwsza Komunia Święta stają się pamiątką na całe życie. Mimo że era zdjęć cyfrowych na wszystkich urządzeniach takich jak laptopy, komórki czy komputery na dobre wkroczyła w nasze życie, my wiemy że właśnie ponadczasowość albumów na komunię i ta niepowtarzalna atmosfera podczas przeglądania ich po latach nie jest w stanie ich niczym zastąpić.

To co czyni nasze albumy wyjątkowymi to możliwość ich personalizacji. Polega to na zmianach, które mogą Państwo nanosić tak by wspólnie z nami stworzyć unikatowy egzemplarz albumu.

Wśród naszej oferty znajdują się albumy, które pomieszczą zdjęcia w różnych formatach (10x15cm., 13×18 cm czy 15×21 cm.). Dodatkowo można wybrać ile zdjęć taki album ma pomieścić.  Oprócz tego  mają Państwo możliwość naniesienia własnego napisu na przygotowane przez nas wzory okładek komunijnych. Jednak to nie wszystko. W naszej firmie lubimy mieć wybór. Wierzymy również, że w pełni personalizowane albumy komunijne stanowią pamiątkę na całe życie dla Waszego dziecka . Wracając po latach do tych chwil podczas rodzinnych spotkań sprawi uśmiech na ustach nie jednego z Was <3

Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo takie wzory okładek komunijnych na których w przewidzianym do tego okienku cyfrowym umieścić zdjęcie dziecka przez Państwa nam przesłane. Taki album zachwyci nie jedną mamę, ciocię czy dziadków!

 

Wyjątkowa okazja to wyjątkowe produkty

Wasze wyjątkowe wspomnienia potrzebują produktów gdzie nie tylko cena ale i jakość idą w parze z nowoczesnością i trendami. Nasi graficy śledzą światowe trendy i wyznaczają własne szlaki. Tak by nasze produkty zachwyciły naszych klientów nawet o najbardziej wyszukanych gustach.

Zatem jeżeli szukasz prezentu, który będzie pamiątką z okazji Pierwszej Komunii Świętej to świetnie trafiłeś. A może jesteś fotografem i chcesz aby Twoja oferta komunijna jako fotograf się powiększyła? Lub po prostu chcesz uporządkować swoje stare fotografię z Komunii Świętej to kieszeniowy album komunijny będzie idealnym rozwiązaniem.

Albumy kieszeniowe na komunijne zdjęcia wsuwane  z miejscem na opis. 

W tym dziale naszego sklepu można znaleźć starannie wyselekcjonowane albumy na zdjęcia wsuwane, które doskonale sprawdzą się w roli pamiątki na Komunię Świętą. Są to ekskluzywne, bardzo starannie wykonane albumy na zdjęcia w różnych formatach i o różnorodnych oprawach. Dziś pokazujemy Wam tylko przykładowe wzory okładek dostępne w naszej ofercie.

Album kieszeniowy szyty jako Pamiątka Pierwszej komunii Świętej 

Nasze albumy wykonujemy na rynku polskim już ponad 30 lat. Mamy ogromne doświadczenie a nasza wyjątkowo bogata oferta zawsze idzie w parze z wysoką jakością i dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Wykonany przez nas album posłuży Ci przez długie lata Takie motto towarzyszy nam od wielu dekad:

„Od lat i na lata”.

Nasze albumy na zdjęcia są w pełni wykonywane ręcznie. Na każdym etapie wkładamy serce w ich tworzenie. Dodatkowo specjaliści, którzy je wykonują ręcznie pracują w naszej formie od wielu lat. Dokładnie znając swój fach i starając się by stworzone albumy komunijne były wyjątkowym podarkiem. Prezent tego rodzaju idealnie sprawdzi się zarówno jako pamiątka Pierwszej Komunii dla chłopca, jak i dla dziewczynki. W takim albumie uporządkujesz wszystkie zdjęcia komunijne do których dzieci kiedyś na pewno wrócą z uśmiechem na twarzy 🙂

Twój album pomieści każde zdjęcie na okazdję taką jak Pierwsza Komunia Święta

Jako producent albumów do zdjęć dajemy Wam mnóstwo możliwości personalizacji i wyborów. W naszej ofercie znajduje się albumy na komunijne zdjęcia w wielu wariantach. Albumy kieszeniowe występują w kroju pionowego prostokąta. Zostały tak zaprojektowane by pomieścić różne formaty zdjęć  Twoich fotografii komunijnych, w dodatku w różnych wielkościach (10x15cm, 13x18cm, 15x21cm). Dzięki czemu będzie to przedmiot, który jest bardzo uniwersalny i jego właściciel swoje komunijne zdjęcia może układać w prosty sposób według uznania.

Niesamowitym atutem jest miejsce przewidziane na karteczkę z opisem. Karteczki te są przez nas specjalnie przygotowywane na specjalistycznej matrycy. Dzięki temu mają elegancki kształt. Napisy pod zdjęciami mogą być nutę humoru, np. pierwsza jazda na nowym rowerku Amelki czy Krojenie ulubionego torcika Franka. Zostawiamy Państwu pełną dowolność w tej kwestii. Gwarantując mnóstwo uśmiechu i zabawy podczas tego procesu jakim jest zapełnianie albumu pamiątkowymi zdjęciami z Pierwsze Komunii Świętej. Dzięki temu album zyskuje swoją ponadczasowość i zachowują coś więcej niż tylko zdjęcia , zachowują wspomnienia do których możesz wracać kiedy tylko masz ochotę.

 

Albumy na zdjęcia komunijne – Najbardziej popularne formaty albumów kieszeniowych

Albumy kieszeniowe mają kształt pionowego prostokąta. Każdy rodzaj albumu możesz wybrać w dowolnym formacie zdjęć jakie ma on pomieścić. Najbardziej popularne formaty zdjęć, które znajdują się w naszej ofercie to : (10x15cm., 13×18 cm czy 15×21 cm.). Do wyboru są albumy, które mogą pomieścić różne ilości zdjęć.

 

W zależności od wybranego formatu zdjęć, które będziemy chcieli w nim umieścić wnętrze tych albumów się różni kształtem.

Albumy komunijne

Ogromną zaletą jest mnogość wzorów okładek do wyboru oraz technik jakie wykorzystujemy do produkcji albumów na zdjęcia wklejane . Wśród naszej wyjątkowej oferty – albumy na zdjęcia komunijne – znajdują się :

Album kieszeniowy szyty na zdjęcia wklejane komunijne Drukowane na płótnie (na canvasie)

Album komunijny na zdjęcia wklejane drukowany na canvasie charakteryzuje się przepięknymi nasyconymi kolorami , a jego porowata tekstura czyni ten produkt unikatowym. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wzorów okładek na albumy z kategorii – komunii świętej.

Wzory na każdy album przygotowujemy w oparciu o najnowsze światowe trendy. Znajdą Państwo w nich ogromną różnorodność. Okładki albumów po wydrukowaniu są pokrywane specjalnym lakierem. Ma on za zadanie nadać im charakterystyczny delikatny błysk oraz dodatkowo je zabezpiecza. Dzięki temu otrzymany album komunijny jest trwałą pamiątką pierwszej komunii świętej.

Okładki posiadają własne napisy, jednak to co wyróżnia naszą firmę to pełna

możliwość personalizacji – możemy zmienić tekst lub go usunąć tak jak sobie

życzysz. Sami lubimy mieć wybór i dbamy by nasi klienci też go mieli.

Oprócz dodania własnego napisu do wybranego wzoru okładki w naszej ofercie

– albumy na zdjęcia komunijne – znajdą Państwo takie wzory okładek do których

można dodać własne zdjęcie. Po przesłaniu takiego zdjęcia nasz grafik sprawdzi

je i wkomponuje je w ową okładkę pierwszej komunii . Tak niewiele potrzeba by

zrobić piorunujące wrażenie na obdarowanym czy kliencie. W efekcie uzyskujemy

album komunijny ze zdjęciem obdarowanego , jego imieniem i na przykład datą, taki album komunijny na zdjęcia to fantastyczna pamiątka z tak ważnej okazji dla każdego katolika.

https://albumy-foto.pl/kategorie/komunia/albumy-na-zdjecia/?filter_material-okladki=okladka-drukowana

Album na zdjęcia komunijne grawerowane jako idealne pamiątki komunijne

Ten rozaj albumu komunijnego jest dostępny w okładkach ze skóry

galanteryjnej , płótnach , welurach oraz okładzinach introligatorskich.

Grawerowanie to proces wypalania laserem na powierzchni materiału napisu oraz grafik. Służy ku temu specjalna maszyna. Każdy materiał graweruje się w innym odcieniu , nie mamy jednak na to wpływu – jeżeli chcesz aby Twój napis był jakiegoś konkretnego koloru zapraszamy do wyboru produktu z nadrukiem UV lub zapytać nas o ten produkt 😉 . Na okładce możemy dodatkowo wygrawerować imię dziecka które przystępuje do pierwszej komunii świętej czy datę tej uroczystości.

 

Wszystkie albumy grawerowane możesz zobaczyć tutaj

https://albumy-foto.pl/kategorie/komunia/albumy-na-zdjecia/?filter_material-okladki=skora-ekologiczna-tzw-galanteryjna&filter_grawer=tak&filter_wlasne-zdjecie-na-okladce=nie

Album komunijny na zdjęcia z wyciskanym motywem – pamiątka pierwszej komunii świętej

Ten wariant oferty dostępny jest tylko przy wyborze eko skóry na okładce, która dzięki odpowiedniemu wykonaniu i technice tworzy wypukły wzór na okładce. Oczywiście nie ma najmniejszego problemu połączyć wypukłe elementy na okładce z dodatkowymi grawerowanymi czy nadrukowanymi drukarką UV kolorowymi napisami które spersonalizują okładkę imieniem dziecka czy datą . To idealny wybór dla tych którzy szukają niebanalnych pamiątek Pierwszej Komunii Świętej , które pomieszczą piękne zdjęcia komunijne.

https://albumy-foto.pl/kategorie/komunia/albumy-na-zdjecia/?filter_material-okladki=skora-ekologiczna-tzw-galanteryjna

Albumy komunijne kieszeniowe szyte na zdjęcia z kolorowym nadrukiem UV

Okładki są obite w ekoskórę. Na powierzchnię okładki przy zastosowaniu specjalistycznej maszyny nanosi się z nadruk. W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo wzorów komunijnych UV to bardzo trwały barwny nadruk światło utwardzalny drukowany specjalistyczną drukarką w tym przypadku na skórzanej okładce.

Wykonane dzięki specjalnemu drukowi napisy czy grafiki są wypukłe, taki album na zdjęcia to idealna pamiątka z kategorii album komunijny. Zastosowanie połączenia nowoczesnych technik łączenia skórzanych okładek oraz zaprojektowanych, eleganckich i subtelnych nadruków UV umożliwiło stworzenie unikatowych na Polskim rynku wzorów okładek i stworzenia przepięknych produktów w kategorii album komunijny na zdjęcia wklejane. Album komunijny na zdjęcia wklejane można spersonalizować dodając własne napisy na okładce czy nawet grafiki, wszystko personalizowane jest specjalnie pod życzenie klienta. Taki album komunijny to idealna forma na pamiątkę uroczystości pierwszej komunii Świętej.

Album kieszeniowy szyty komunijny z napisem na okładce. 

Dla tych którzy uwielbiają minimalizm również mamy coś idealnego. Wszystkie nasze albumy możemy wykonać klasycznie – bez żadnych wzorów. Ale i tutaj nie brakuje możliwości do wyboru, mamy mnóstwo materiałów na okładki takich jak ekoskóry, płótna, welury czy inne materiały nazwane okładzinami introligatorskimi. Oczywiście na każdej z  okładek na komunię świętą dodatkowo możemy dodać dowolne napisy grawerowane czy nadrukować napis w dowolnym kolorze (napis UV).

Pełna Personalizacja – album na zdjęcia komunijne

Stawiamy na pełną personalizację, wszystkie napisy, grafiki na okładce można dowolnie zmieniać. Chcemy aby Twój album komunijny był wyjątkowy i taki jaki chcesz pod każdym względem, tworzył pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej na długie, długie lata. Dzięki temu że tworzymy albumy ręcznie od podstaw mamy możliwości jakie nie mają inne firmy czy sklepy online. Nasze albumy oprócz wyboru grafik , wzorów, napisów mają do zaoferowania jeszcze wiele opcji , poniżej przedstawimy kilka z nich.

Kolorowy Druk na każdym materiale – druk UV

Dzięki specjalnej drukarce mamy możliwość nanoszenia kolorowych napisów na każdy materiał z naszej oferty , dlatego na każdym z naszych albumów dostępne są napisy czy grafiki w każdym kolorze. Zapraszamy do kontaktu nami, wspólnie na pewno wybierzemy najlepsze z możliwych opcji personalizacji.

Grawer

Napisy i grafiki możemy również nanosić na każdy album za pomocą plotera laserowego. Grawerowanie to nic innego jak metoda bardzo dokładnego wypalania materiału tak aby stworzyć pożądany efekt. Każdy materiał ma inny odcień grawerunku i nie można go zmieniać, jeżeli chcesz mieć wybór koloru napisów czy grafik zapraszamy do skorzystania z oferty druku UV .

Wybór czcionek

Mamy 8 specjalnie dobranych czcionek spośród których możesz wybrać ten, który najbardziej pasuje do Twojej produkcji. Nie zależnie od rodzaju wybranego przez Ciebie albumu , wzoru czy technologii personalizacji czcionek możesz dowolnie zmieniać. Jeżeli żaden z naszych czcionek nie przypadł Ci do gustu możesz podesłać nam nazwę swojego a my dodamy go na Twój album.

Strona Opisowa

Każdy album komunijny jak i każdy inny rodzaj albumu może posiadać stronę opisową. Na stronie opisowej może znaleźć się wszystko – od grafik , zdjęć czy życzeń po wiersze, dedykację czy podziękowania . To wszystko zależy co chciałbyś aby miał Twój album. Tekst czy grafikę z wytycznymi rozmieszczenia, kolorów czy innych informacji potrzebnych do zrealizowania strony opisowej w Twoim albumie proszę wysłać jako załącznik do zamówienia.

Ozdobne przeszycie

Przy wyborze albumów na komunię w skórze, płótnie oraz welurze możesz wybrać dodatkowo obszycie okładki dookoła ozdobną nicią – nić dobieramy specjalnie do każdego materiału tak aby albumy idealnie się komponowały . Album z ozdobnym przeszyciem dodatkowo podnosi walory estetyczne , taki album wygląda jeszcze bardziej ekskluzywnie. Polecane przez Empol.

Album na zdjęcia – Ozdobny grzbiet

Twój Album Komunijny do wyboru ma również rodzaj grzbietu albumu (opcja dostępna jeżeli album wykonany jest w eko skórze) :

Prosty (bez drabinki) oraz ozdobny (z drabinką)

Każda okładka w albumie może być dodatkowo spersonalizowana o dodatkowy grawer komunijny który będzie niesamowitą pamiątką uroczystości Pierwszej Komunii Świętej .

Zamówiony prezent a jeszcze więcej możliwości

Każdy album na zdjęcia wklejane nasza firma produkuje ręcznie w pełni od podstaw, co daje nam niesamowite możliwości. Każdy rodzaj albumu, wzory czy dodatki możesz nie tylko dowolnie zmieniać czy konfigurować – jeżeli szukasz czegoś specjalnego czego nie widzisz u nas w ofercie napisz do nas i przedstaw nam swój pomysł na album , wspólnie na pewno stworzymy fantastyczną realizację a wykonany przez nas album komunijny będzie służył Ci przez długie lata 😉

Wybierz opcję wysłania upominku

Album na zdjęcia jak i inne nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS, Pocztą Polską oraz inpost . Dostawa na terenie całej Polski. Cena za wysyłkę waha się od 10 do 22 zł w zależności od wybranego wariantu . Dla przykładu paczka inpost to koszt około 12 zł, kurier GLS 17zł a pobranie pocztą Polską 23zł . Jeżeli cena koszyka przekroczy 300zł przesyłka gratis .

Twoje wspomnienia w naszych rękach

Jesteśmy rodzinną firmą która z pasją zajmuje się przechowywaniem wspomnień od ponad 30 lat. Nasze sprawdzone technologie w połączeniu z nowoczesnymi trendami tworzą przepiękne produkcje które będą Ci służyły na długie lata . Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient , dlatego oprócz dbania o każdy szczegół podczas produkcji dajemy Ci maksymalną ilość personalizacji oraz możliwości dokonywania zmian- tak aby Twój album był taki jaki najbardziej chcesz. Jeżeli nie masz swojej koncepcji i nie szukasz niczego konkretnego , zdaj się na nas , wybierzemy album który na pewno trafi w Twoje gusta! 🙂