Aktualności

Tradycyjne albumy na zdjęcia komunijne jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca i dziewczynki

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka . Aby zachować te piękne wspomnienia polecamy nasze albumy na zdjęcia komunijne . Gwarantujemy że nasze albumy komunijne będą pamiątką na długie lata. Album tradycyjny na zdjęcia wklejane to rodzaj albumu, który szczególnie uwielbiamy wykonywać dla Was. Jest to album na zdjęcia wklejane poprzez specjalne fotoprzylepce lub tradycyjnie za pomocą kleju na papierowe karty ,które mogą być przełożone specjalnym ozdobnym pergaminem.

Takie produkcje mają swoją ponadczasowość i zachowują coś więcej niż tylko zdjęcia , zachowują wspomnienia do których możesz wracać kiedy tylko masz ochotę. Wspomnienia z wydarzenia jakim jest Pierwsza Komunia Święta stają się pamiątką na całe życie.

Mimo że era zdjęć cyfrowych na wszystkich urządzeniach takich jak laptopy, komórki czy komputery na dobre wkroczyła w nasze życie, my wiemy że właśnie ponadczasowość albumów na komunię i ta niepowtarzalna atmosfera podczas przeglądania ich po latach nie jest w stanie ich niczym zastąpić. W pełni personalizowane albumy komunijne stanowią pamiątkę na całe życie dla Waszego dziecka . Wracając po latach do tych chwil podczas rodzinnych spotkań sprawi uśmiech na ustach nie jednego z Was ?

Wyjątkowe produkty do wyjątkowej okazji

Wyjątkowe wspomnienia potrzebują produktów gdzie cena i jakość idą w parze z nowoczesnością i trendami. Tak więc jeżeli szukasz prezentu, który będzie pamiątką z okazji Pierwszej Komunii Świętej, chcesz aby Twoja oferta komunijna jako fotograf się powiększyła, czy po prostu chcesz uporządkować swoje stare fotografię z Komunii Świętej to tradycyjny album komunijny będzie idealnym rozwiązaniem.

Tradycyjne albumy na zdjęcia komunijne – W tym dziale naszego sklepu można znaleźć starannie wyselekcjonowane albumy na zdjęcia wklejane, które doskonale sprawdzą się w roli pamiątki na Komunię Świętą. Są to ekskluzywne, bardzo starannie wykonane albumy na zdjęcia wklejane o różnorodnych oprawach. Dziś pokazujemy Wam tylko przykładowe wzory okładek dostępne w naszej ofercie.

Album jako Pamiątka Pierwszej komunii Świętej

Wyjątkowo bogata oferta zawsze idzie w parze z wysoką jakością i dbałością o każdy najmniejszy szczegół a wykonany przez nas album posłuży Ci przez długie lata.. Nasze albumy na zdjęcia są w pełni wykonywane ręcznie. Prezent tego rodzaju idealnie sprawdzi się zarówno jako pamiątka Pierwszej Komunii dla chłopca, jak i dla dziewczynki. W takim albumie uporządkujesz wszystkie zdjęcia komunijne do których dzieci kiedyś na pewno wrócą z uśmiechem na twarzy 🙂

Twój album pomieści każde zdjęcie

Jako producent albumów do zdjęć dajemy Wam mnóstwo możliwości personalizacji i wyborów. W naszej ofercie znajduje się albumy na zdjęcia komunijne w wielu wariantach i różnych kształtach: prostokąt poziomy, pionowy oraz kwadrat. Dzięki tej różnorodności we wnętrzu – album komunijny na zdjęcia – pomieszczą się wszystkie Twoje fotografie na komunię, w dodatku w różnych wielkościach (9×13, 10x15cm, 13x18cm, 15x21cm czy 15x23cm).

Dzięki czemu będzie to przedmiot, który jest bardzo uniwersalny i jego właściciel swoje zdjęcia komunijne może układać dowolnie według uznania. Pozostałe miejsce na stronach w których nie mieszą się już zdjęcia można wykorzystać na własną personalizację przez opisanie zdjęć dodanie zdobień do nich czy nawet dodanie wierszyków pierwszej komunii.

Album Komunijny – Najbardziej popularne Formaty

Każdy rodzaj albumu możesz wybrać w dowolnym formacie, najbardziej popularne formaty to:
Album Komunijny - Najbardziej popularne Formaty

Albumy na komunię

Ogromną zaletą jest mnogość wzorów okładek do wyboru oraz technik jakie wykorzystujemy do produkcji albumów na zdjęcia wklejane . Wśród naszej wyjątkowej oferty – albumy na zdjęcia komunijne – znajdują się:

Album na zdjęcia wklejane komunijne Drukowane na płótnie (na canvasie)

Album komunijny na zdjęcia wklejane drukowany na canvasie charakteryzuje się przepięknymi nasyconymi kolorami , a jego porowata tekstura czyni ten produkt unikatowym. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wzorów okładek na albumy z kategorii – komunii świętej. Wzory na każdy album przygotowujemy w oparciu o najnowsze światowe trendy. Znajdą Państwo w nich ogromną różnorodność.

Okładki po wydrukowaniu są pokrywane specjalnym lakierem, która nadaje im charakterystyczny delikatny błysk oraz dodatkowo je zabezpiecza. Dzięki temu czyni album komunijny trwałą pamiątką pierwszej komunii świętej. Okładki posiadają własne napisy, jednak to co wyróżnia naszą firmę to pełna możliwość personalizacji – możemy zmienić tekst lub go usunąć tak jak sobie życzysz. Sami lubimy mieć wybór i dbamy by nasi klienci też go mieli.

Oprócz dodania własnego napisu do wybranego wzoru okładki w naszej ofercie – albumy na zdjęcia komunijne – znajdą Państwo takie wzory okładek do których można dodać własne zdjęcie. Po przesłaniu takiego zdjęcia nasz grafik sprawdzi je i wkomponuje je w ową okładkę pierwszej komunii . Tak niewiele potrzeba by zrobić piorunujące wrażenie na obdarowanym czy kliencie. W efekcie uzyskujemy album komunijny ze zdjęciem obdarowanego , jego imieniem i na przykład datą, taki album komunijny na zdjęcia to fantastyczna pamiątka z tak ważnej okazji dla każdego katolika.

Albumy z grawerowanym motywem – pierwsza komunia święta

Ten wariant albumów komunijnych jest dostępny w okładkach ze skóry galanteryjnej , płótnach , welurach oraz okładzinach introligatorskich. Grawerowanie to nic innego jak wypalanie materiału specjalną technologią laserową tworząc grafikę i napisy . W ofercie posiadamy 10 wzorów poświęconych komunii świętej . Na okładce możemy dodatkowo wygrawerować imię dziecka które przystępuje do pierwszej komunii świętej czy datę tej uroczystości.

Album komunijny na zdjęcia z wyciskanym motywem – pamiątka pierwszej komunii świętej

Ten wariant oferty dostępny jest tylko przy wyborze eko skóry na okładce która dzięki odpowiedniemu wykonaniu i technice tworzy wypukły wzór na okładce. Oczywiście nie ma najmniejszego problemu połączyć wypukłe elementy na okładce z dodatkowymi grawerowanymi napisami które spersonalizują okładkę imieniem dziecka czy datą . To idealny wybór dla tych którzy szukają niebanalnych pamiątek Pierwszej Komunii Świętej , które pomieszczą piękne zdjęcia komunijne.

Album komunijny z akrylowym szkłem – linia albumów AkrylFoto

Linia AkrylFoto to nadal jedna z najbardziej ekskluzywnych i najpiękniejszych albumów na zdjęcia wklejane jakie produkujemy . Połączenie ekoskóry, płótna czy weluru z wtopionym w okładkę szkłem akrylowym pod które wklejamy zdjęcie Twojego dziecka wygląda niesamowicie . Album komunijny posiada akrylowe szkło o grubości 2 mm pod które zamieszczamy zdjęcie Twojego dziecka. Akrylowe szkło tworzy delikatny efekt głębi oraz nasyca kolory na Twoim zdjęciu – z tej pięknej chwili jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

Znajdziesz u nas wiele kształtów płytek , które dedykowane są pod różn2e rodzaje zdjęć . Na zdjęciu które zamieścimy pod akryl możemy dodać dowolne napisy , polecamy jednak połączenie technik i dodatkowy napis grawerowany w miejscu gdzie znajduje się materiał na okładce. Z całego serca polecamy ten produkt wszystkim tym którzy chcą pięknego albumu na zdjęcia wklejane komunijne oraz szukają czegoś nietuzinkowego.

Albumy komunijne na zdjęcia z kolorowym nadrukiem UV

Okładki z nadrukiem komunia UV to bardzo trwały barwny nadruk światło utwardzalny drukowany specjalistyczną drukarką w tym przypadku na skórzanej okładce. Wykonane dzięki specjalnemu drukowi napisy czy grafiki są wypukłe , taki album na zdjęcia to idealna pamiątka z kategorii album komunijny.

Zastosowanie połączenia nowoczesnych technik łączenia skórzanych okładek oraz zaprojektowanych, eleganckich i subtelnych nadruków UV umożliwiło stworzenie unikatowych na Polskim rynku wzorów okładek i stworzenia przepięknych produktów w kategorii album komunijny na zdjęcia wklejane . Album komunijny na zdjęcia wklejane można spersonalizować dodając własne napisy na okładce czy nawet grafiki, wszystko personalizowane jest specjalnie pod życzenie klienta . Taki album komunijny to idealna forma na pamiątkę pierwszej komunii Świętej.

Album na zdjęcia komunijne z kawałkiem drewna wtopionym w okładkę – Linia albumów na zdjęcia wklejane Wood

Rodzaj albumu Wood charakteryzuje kawałek drewna który został wtopiony w okładkę. Album na zdjęcia – Wood – idealnie komponuje się z jasnymi ekoskórami oraz płótnami. W linii – album komunijny Wood-dajemy do wyboru 2 rodzaje drewna na okładkę – egzotyczny palisander oraz nowość ręcznie wycinany , szlifowany a następnie olejowany i woskowany pszczelim woskiem orzech włoski.

Palisander oraz Orzech Włoski mają widoczne słoje dzięki czemu na każdym kawałku znajdują się charakterystyczne pasy , przejścia kolorystyczne . Każda deseczka w linii – album komunijny Wood – jest inna co czyni produkt niepowtarzalny i nietuzinkowy . Palisander jest trochę ciemniejszy , orzech delikatnie jaśniejszy. Połączenie na okładce albumu drewna z eko skóra lub płótnem wygląda wyśmienicie , chętnie doradzimy który materiał będzie pasował idealnie do odpowiedniego rodzaju drewna. Album na zdjęcia wklejane możemy dodatkowo spersonalizować poprzez wypalenie dowolnego napisu na deseczce lub nadrukowanie wypukłego dowolnego napisu w każdym kolorze .

Tradycyjny album komunijny do wklejania zdjęć.

Dla tych którzy uwielbiają minimalizm również mamy coś idealnego. Wszystkie nasze albumy możemy wykonać klasycznie – bez żadnych wzorów. Ale i tutaj nie brakuje możliwości do wyboru, mamy mnóstwo materiałów na okładki takich jak ekoskóry, płótna, welury czy inne materiały nazwane okładzinami introligatorskimi . Oczywiście na każdej z okładek na komunię świętą dodatkowo możemy dodać dowolne napisy grawerowane czy nadrukować napis w dowolnym kolorze (napis UV).

Pełna Personalizacja

Stawiamy na pełną personalizację, wszystkie napisy , grafiki na okładce można dowolnie zmieniać. Chcemy aby Twój album komunijny był wyjątkowy i taki jaki chcesz pod każdym względem , tworzył pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej na długie , długie lata. Dzięki temu że tworzymy albumy ręcznie od podstaw mamy możliwości jakie nie mają inne firmy czy sklepy online. Nasze albumy oprócz wyboru grafik , wzorów, napisów mają do zaoferowania jeszcze wiele opcji , poniżej przedstawimy kilka z nich.

Album na zdjęcia wklejane – Kolory kart na komunię.

Nasze albumy na zdjęcia komunijne możecie dowolnie personalizować , dajemy do wyboru ponad 10 kolorów kart wnętrza albumu. Na okazję pierwszej komunii świętej polecamy strony białe, ecru, szare czy jedne z naszych metalicznych kart które dodatkowo posiadają niepowtarzalny dla innych papierów połysk – to sprawi że Twój album komunijny będzie nadzwyczajny i nietuzinkowy.

Niektóre polecane przez nas karty pokazaliśmy poniżej które dodatkowo przełożone są ozdobnym i ochronnym pergaminem ( widać go na każdej prawej stronie/karcie albumu).

 

Pergamin albumy tradycyjne

Pergamin widoczny jest na prawej stronie albumu.

Pergamin

W każdym albumie możesz wybrać dodatkowy ozdobny pergamin . Przy wyborze tej opcji każda strona albumu przełożona jest pergaminem, który oprócz swoich walorów ozdobnych dodatkowo zabezpiecza Twoje fotografię.

Kolorowy Druk na każdym materiale – druk UV

Dzięki specjalnej drukarce mamy możliwość nanoszenia napisów na każdy materiał z naszej oferty , dlatego na każdym z naszych albumów dostępne są napisy czy grafiki w każdym kolorze . Zapraszamy do kontaktu nami , wspólnie na pewno wybierzemy najlepsze z możliwych opcji personalizacji.

Wybór czcionek

Mamy 8 specjalnie dobranych czcionek spośród których możesz wybrać ten, który najbardziej pasuje do Twojej produkcji. Nie zależnie od rodzaju wybranego przez Ciebie albumu , wzoru czy technologii personalizacji czcionek możesz dowolnie zmieniać. Jeżeli żaden z naszych czcionek nie przypadł Ci do gustu możesz podesłać nam nazwę swojego a my dodamy go na Twój album.

Strona Opisowa

Każdy album komunijny jak i każdy inny rodzaj albumu może posiadać stronę opisową . Na stronie opisowej może znaleźć się wszystko – od grafik , zdjęć czy życzeń po wiersze , dedykację czy podziękowania . To wszystko zależy co chciałbyś aby miał Twój album . Tekst czy grafikę z wytycznymi rozmieszczenia, kolorów czy innych informacji potrzebnych do zrealizowania strony opisowej w Twoim albumie proszę wysłać jako załącznik do zamówienia.

Ozdobne przeszycie

Przy wyborze albumów na komunię w skórze, płótnie oraz welurze możesz wybrać dodatkowo obszycie okładki dookoła ozdobną nicią – nić dobieramy specjalnie do każdego materiału tak aby albumy idealnie się komponowały . Album z ozdobnym przeszyciem dodatkowo podnosi walory estetyczne , taki album wygląda jeszcze bardziej ekskluzywnie. Polecane przez Empol.

Ozdobne wycięcia w narożnikach stron

W narożnikach każdej strony w środku albumu możemy wyciąć ozdobne kwiatki – jest to bardzo unikatowa możliwość a same wycięcia wyglądają bardzo nietuzinkowo i przepięknie ozdabiają wnętrze albumu.

Album na zdjęcia – Ozdobny grzbiet

Twój Album Komunijny do wyboru ma również rodzaj grzbietu albumu (opcja dostępna jeżeli album wykonany jest w eko skórze) – Prosty (bez drabinki) oraz ozdobny (z drabinką)

Każda okładka w albumie może być dodatkowo spersonalizowana o dodatkowy grawer komunijny który będzie niesamowitą pamiątką Pierwszej Komunii Świętej .

Grawer

Napisy i grafiki możemy również nanosić na każdy album za pomocą plotera laserowego . Grawerowanie to nic innego jak metoda bardzo dokładnego wypalania materiału tak aby stworzyć pożądany efekt. Każdy materiał ma inny odcień grawerunku i nie można go zmieniać , jeżeli chcesz mieć wybór koloru napisów czy grafik zapraszamy do skorzystania z oferty druku UV .

Jeszcze więcej możliwości.

Każdy album na zdjęcia wklejane nasza firma produkuje ręcznie w pełni od podstaw, co daje nam niesamowite możliwości. Każdy rodzaj albumu, wzory czy dodatki możesz nie tylko dowolnie zmieniać czy konfigurować – jeżeli szukasz czegoś specjalnego czego nie widzisz u nas w ofercie napisz do nas i przedstaw nam swój pomysł na album , wspólnie na pewno stworzymy fantastyczną realizację a wykonany przez nas album komunijny będzie służył Ci przez długie lata 😉

Dostawa

Album na zdjęcia jak i inne nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS, Pocztą Polską oraz inpost . Dostawa na terenie całej Polski. Cena za wysyłkę waha się od 10 do 22 zł w zależności od wybranego wariantu . Dla przykładu paczka inpost to koszt około 12 zł, kurier GLS 17zł a pobranie pocztą Polską 23zł . Jeżeli cena koszyka przekroczy 300zł przesyłka gratis .

Twoje wspomnienia w naszych rękach

Jesteśmy rodzinną firmą która z pasją zajmuje się przechowywaniem wspomnień od ponad 30 lat. Nasze sprawdzone technologie w połączeniu z nowoczesnymi trendami tworzą przepiękne produkcje które będą Ci służyły na długie lata .

Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient , dlatego oprócz dbania o każdy szczegół podczas produkcji dajemy Ci maksymalną ilość personalizacji oraz możliwości dokonywania zmian- tak aby Twój album był taki jaki najbardziej chcesz. Jeżeli nie masz swojej koncepcji i nie szukasz niczego konkretnego , zdaj się na nas , wybierzemy album który na pewno trafi w Twoje gusta! 🙂