Powrót do szkoły – szkolne albumy

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podobnie jest z czasem wakacji, który płynie, a następnie mija nieubłaganie. Wtedy nadchodzi to, na co jedni czekają z utęsknieniem, drudzy zaś – odkładaliby w nieskończoność. Mowa oczywiście o początku roku szkolnego!

Witaj szkoło w 2021-2022!

Początek szkoły to dla każdego dziecka wielkie wydarzenie. Nowo upieczonego ucznia mamy wyposażają w kolorowe szkolne wyprawki, umilające naukę. Nasze dzieci chętnie sięgają po to, co przykuwa ich wzrok: produkty typu różnobarwne piórniki, zeszyty z ulubionymi postaciami z bajek lub filmów, uprzyjemniające pobyt w szkole. Wspólnie z rodzicami maluchy wybierają pierwszy plecak czy tornister, swoją pierwszą śniadaniówkę, zestaw przyborów do pisania i czytania.

„Kim ja jestem – wie każdy z Was! Do pierwszej klasy idę pierwszy raz!”

Szkoła podstawowa, zerówka, bądź przedszkole, będące przygotowaniem do szkolnego życia, jako pierwsze z etapów nauczania, są doskonałym czasem, który jak najlepiej należy wykorzystać! Wielu z nas chciałoby powrócić do beztroskich chwil poświęcanych nie tyle zdobywaniu nowej wiedzy, co zawieraniu przyjaźni. Myśląc o nich już w dorosłym życiu stwierdzić możemy, że spora ich część przetrwała – niekiedy długie – lata. Czar nawiązywania znajomości kojarzone bywają zazwyczaj właśnie z przedszkolem, albo podstawówką. Wszak równie potrzebną nauką jest uczenie się siebie nawzajem, uczenie się poprzez zabawę!

Bezkresne swawole, jakie dla ucznia niesie wraz ze sobą szkoła podstawowa zakończone zostają na rzecz dorastania. Gdy dzieci są już nastolatkami, następuje kolejny etap szkolnych przygód, czyli… szkoła średnia!

Różne szkoły, jak Polska długa i szeroka!

W odniesieniu do szkół średnich, wybór placówek w naszym państwie jest naprawdę ogromny. Polski system edukacji udostępnia nam szeroki wachlarz szkół – zarówno szkół publicznych, jak i szkół prywatnych. Tak ogromy wybór szkół, jaki mamy, dla dzieci-uczniów otwiera wspaniałe możliwości odnalezienia drogi, jaką dziecko pragnęłoby kroczyć. Polskie szkoły średnie to rokrocznie fantastyczna oferta naukowa. Dzięki zaangażowaniu ze strony pracowników działających we współpracy z rodzicami, powrót do szkoły z każdym kolejnym rokiem czy semestrem zamiast przykrą koniecznością, potrafi być naprawdę cudownym doznaniem.

Szkolne perypetie niejedno mają imię!

Poza naukowym aspektem, powrót dzieci i młodzieży do szkół może być dla nich naprawdę fascynujący. Żądni wiedzy Milusińscy po wakacjach spragnieni będą także podzielenia się letnimi wspomnieniami z dzielącymi szkolną ławkę. Podczas przerw pomiędzy zajęciami chętnie opowiadamy sobie o różnych interesujących aktywnościach, dzielimy się newsami, sukcesami, porażkami, obawami, marzeniami. To, co robimy w szkole nie zostaje skupione jedynie na „wkuwaniu” na pamięć, rozwiązywaniu zadań, albo słuchaniu ze skupieniem. Oczywiście – wymieniliśmy tutaj nieodłączne szkolne czynności, aczkolwiek istnieją też takie, za sprawą jakich szkoła ma ogromne szanse przywoływać same pozytywne myśli i skojarzenia.

Wycieczki szkolne – gratka dla każdego młodego podróżnika

W czasie szkoły dziecko niewątpliwie ma okazję dowiedzieć się, jak piękna jest nasza Polska. Wycieczki szkolne bezsprzecznie pozostają jedną z największych „atrakcji” szkolnego życia, łatwo zapadając w pamięć. Razem z kolegami i koleżankami, nauczycielami, a może nawet i rodzicami jeździmy w trasy od morza, aż po góry. Dokąd tym razem? Do Trójmiasta, Malborka, Torunia, a może do Karpacza, Krakowa czy Zakopanego? Odwiedzając ciekawe miejsca na mapie naszego kraju (i nie tylko samego kraju!) wspólnie poznajemy różne zabytki, zwiedzamy przeróżne zakątki zdobywając informacje o historii ich powstania, pochodzeniu lub o ich znaczeniu.

Wycieczki w czasie roku szkolnego jako genialna okazja do fotografowania!

Szkolne wyjazdy to dla dziecka wielka inspiracja, wraz z doskonałą okazją do zrobienia wielu zdjęć. Często na wycieczkę kupujemy dziecku aparat jednorazowy, bądź wręczamy domowy sprzęt, aby prócz materialnych pamiątek dzieci przywiozły nam jak najwięcej zapisanych w kadrach wspomnień! Powrót dziecka z wycieczki to niejednokrotnie zdarzenie równie (a nawet z większą niecierpliwością!) oczekiwane, niż sama wycieczka. Podróżujące dziecko nam dorosłym-nieuczestniczącym w przedsięwzięciu również dostawcza wielu wrażeń i nie chodzi tu o kwestie bezpieczeństwa! Któż jak nie dzieci przywiozą do domu, do mamy piękne zdjęcia, jakimi zechcą się pochwalić? Najpiękniejsze ujęcia z pewnością fajnie będzie wydrukować, by potem w formie obrazka zawiesić na ścianę, albo przypiąć do korkowej tablicy!

Szkolna dyskoteka, czyli szał pierwszych imprez organizowanych w szkole!

Dyskoteki czy dawniej – potańcówki, dancingi – organizowane w szkole, to niesamowita sprawa oraz bez cienia wątpliwości, okazje jak najbardziej warte zapamiętywania. Takie nadzwyczajne święto bezapelacyjnie warto uwiecznić na zdjęciach! Drogie Dziewczyny – któraż z nas nie kupowała kosmetyków lub gustownych ciuszków specjalnie na tę intencję, aby ten chłopak z klasy wyżej choć na sekundę przykuł do nas swój wzrok? Kolorowe kosmetyki, błyszczące bluzki, spódniczki czy inne ubrania – wszystko po to, aby w tak wyjątkowym dla nas dniu wyglądać szałowo! Kochani Chłopcy, a czy i Wam nie zdarzyło się układać włosów na żel, aby na imprezie w szkole zwyczajnie świetnie wyglądać? Przyznajcie się… 🙂

Od dziecka do maturzysty

Kiedy z uczniów młodszych klas Twoje dzieci przeradzają się w uczniów klas ostatnich, zapewne masz pełno obaw – począwszy od tego, jakie wyniki uzyska przystępując do egzaminu pod koniec roku szkolnego, egzaminu dojrzałości (czyli tak zwanej matury), jak potoczą się jego losy, gdy pomyśleć będzie trzeba o przyszłości i wybrać wykonywany zawód. Nieistotne tak naprawdę w jakim dziecko jest wieku – ważne, by towarzyszyły mu mądre, dobrze podjęte decyzje robiąc to, co najbardziej lubi.

Absolwentem być – co dalej po ukończeniu szkół?

Trudne dorosłe decyzje czekają absolwentów szkół. Każdy rok szkolny uczniom niósł nowe, choć z biegiem lat – dobrze znane już wyzwania. W pewnym momencie mamy jednak dylemat: co dalej? Nieuniknione jest wówczas dokonanie wyboru. Pójść na studia, aby dalej się uczyć? Zadbać o dorywcze zatrudnienie? Poszukać pracy na stałe? A może połączyć kontynuowanie nauki z zarobkowaniem w weekendy czy odwrotnie? Na cokolwiek się zdecydujesz – najważniejsze to być szczęśliwym, zadowolonym z obranej ścieżki oraz przede wszystkim dumnym z siebie samego/samej. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa musimy przecież nieść przez świat, a także przez nasze życie wraz ze świadomością spełnienia w możliwie każdej jego dziedzinie. Na co dzień przypomnimy sobie o tym od czasu do czasu zerkając na naszą fotografię z dyplomem w ręku.

Powrót do szkoły, powrotem na studia

Podobnie jak dla dziecka-ucznia podstawówki początek roku szkolnego to niezwykłe, znaczące przeżycie – studentowi start roku akademickiego dostarcza podobnych wrażeń. Dzieci przygotowujące się do rozpoczęcia nauki od studentów nie różni w zasadzie nic prócz wieku, bowiem gdyby poświęcić chwilę na zastanowienie, podobny jest nawet zakres obowiązków. Niezależnie od konkretnych szkół, od ich lokalizacji czy poziomu, najważniejsza pozostaje kwestia pozyskiwania informacji i zdobywania rzeczowej, profesjonalnej wiedzy o tym, co dookoła nas. Nie ma znaczenia – nauczyciel czy wykładowca. Nie można też po prostu nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że wszyscy w jakimś stopniu na zawsze pozostajemy dziećmi. W każdym z nas drzemie bowiem maluch z naturą nieustannie ciekawskiego zdobywcy, odkrywającego tajniki, zakamarki otoczenia!

Dlaczego szkolna fotografia to kluczowy element w życiu dziecka?

Wyjątkowe wspominki z czasów szkoły należy pielęgnować, czyniąc to, by po wielu latach usiąść w fotelu z kubkiem kawy lub herbaty i popatrzeć na swoje zdjęcie z myślą: „Warto było!”. Wówczas w widniejącej na fotografii twarzy dziecka raz jeszcze zobaczyć można samego siebie z młodości – pozbawionego zmartwień, trosk, ale też bezcennego doświadczenia życiowego. Zdjęcia szkolne dla wszystkich uczniów bez wyjątku stanowią absolutnie cudowną pamiątkę. Dzięki nim mimo upływu czasu wspominamy przebieg wycieczki, swojego szkolnego przyjaciela, pierwszą miłość chodzącą do tej samej szkoły, bądź uczucie towarzyszące odbieraniu nagrody w konkursie. Cokolwiek będzie dla dziecka okazją godną zapamiętania – ze szkolną fotografią będzie to o wiele prostsze, a mijające bezpowrotnie dni zamiast oddalać od wspomnień, przybliżą nas do siebie podczas wspólnego oglądania odbitek!

Szkolny powrót – album szkolny dla dziecka

Bez żadnej wątpliwości – istnieje coś, co na pewno ubarwi powrót dziecka do szkoły. Mamy rzecz jasna na myśli coś, co zachwyci domowników, a przy tym dodatkowo ułatwi szkolny powrót – album szkolny dla dziecka. W końcu – czymże są pamiątki z naszych szkół, bez odpowiedniej oprawy, pozwalającej nam na gromadzenie dowolnej ilości pięknych chwil w jednym miejscu, jednocześnie mając na uwadze pragnienie zapewnienia im bezpieczeństwa? Każda przechowywana w albumie szkolna fotografia dziecka przeglądana i omawiana przez dziecko z najbliższymi mu osobami to znakomity sposób spędzenia wolnego czasu. Umieściłeś/aś w albumie już wystarczającą liczbę kadrów? Na zakończenie roku szkolnego zachęć pociechę do zabrania go ze sobą do szkoły, aby inne dzieci również miały okazję przyjrzeć się Waszym rodzinnym zbiorom! 🙂

Powrót do szkoły – szkolne albumy

Dobrze rozpoczęty rok szkolny 2021-2022 zwiastuje pasmo powodzeń w nauce. Chcielibyśmy, aby dzieci w każdym wieku przynosiły same pozytywne oceny, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy akcenty pozwalające tylko w jasnych kolorach widzieć powrót do szkoły – szkolne albumy.

Powroty do szkół ze szkolnymi albumami Empol

Seria produktów na powrót do szkoły – szkolne albumy Empol, stanowią serię produktów, które – mamy nadzieję – zachęcą zarówno dzieci, jak i rodziców do powrotu do szkół ciałem i duchem. 🙂 Na wszystkich uczniów czekają następujące wyroby foto:

  • powrót do szkoły – szkolne albumy tradycyjne o uniwersalnym charakterze;
  • powrót do szkoły – szkolne albumy na zdjęcia wklejane;
  • powrót do szkoły – szkolne albumy na zdjęcia wsuwane;
  • powrót do szkoły – szkolne albumy kieszeniowe szyte z fantastycznymi drukowanymi okładkami;
  • powrót do szkoły – szkolne albumy kartonowe z różnymi wzorami okładek do wyboru;
  • powrót do szkoły – szkolne albumy w postaci kronik szkolnych;
  • powrót do szkoły – szkolne albumy-fotoalbumy;
  • powrót do szkoły – szkolne fotoksiążki

i wiele, wiele innych, pokrewnych produktów z naszej oferty!

Co Empol oferuje swoim Klientom?

Nasze produkty to wysoka jakość wykonania z pasją i dbałością o każdy detal, co pozwala nam zaoferować Ci niepowtarzalną trwałość od lat, na lata. Uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i życzenia, dokładamy wszelkich starań, aby zrealizowane zamówienie jak najbardziej odpowiadało Twym wyobrażeniom!

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami!

Kontakt:

https://albumy-foto.pl/kontakt/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Stopka