Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/albumyfoto/albumy-foto.pl/public_html/blog/wp-content/plugins/nitropack/functions.php) is not within the allowed path(s): (/home/empol/:/tmp/:/var/tmp/:/opt/alt/php83/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/php83/lib/:/usr/local/php83/lib/:/usr/local/lib/php/) in /home/empol/domains/albumy-foto.pl/public_html/blog/wp-content/advanced-cache.php on line 17
Witaj w krainie AKSAMITÓW! - Aktualności - albumy-foto.pl

Witaj w krainie AKSAMITÓW!

Wyobraź sobie miękkość tak subtelnie przyjemną, że aż trudno opisać ją słowami, bowiem wystarczy jej po prostu DOTKNĄĆ!

Moda na to, co przyjazne dłoniom, ale też i wnętrzu!

Przez współczesny świat kroczymy w towarzystwie stresu. Wywierana na nas wszechobecna presja nie sprzyja w realizowaniu celów czy spełnianiu marzeń, ani tym bardziej w codziennym życiu. Na pomoc ruszyli nam producenci gadżetów o zastosowaniu antystresowym. Przedmioty takie, jak piłeczki, bądź niezwykle popularne – pęcherzyki do wciskania, mają sprawiać, że lepiej funkcjonujemy w środowisku domowym, w pracy, łatwiej nawiązując kontakty z ludźmi. Najprostszą, niewymagającą dużych nakładów finansowych, ogólnodostępną antystresową zabawką może być folia bąbelkowa, albo gumowy gniotek wypełniony mąką ziemniaczaną – jak najbardziej do samodzielnego, bardzo łatwego wykonania.

Mięciutkie powierzchnie pobudzają nie tylko dotyk – oddziałują wręcz na wszystkie nasze zmysły, uspokajając gonitwę myśli. Różnobarwne, estetycznie wykonane akcesoria dodatkowo podnoszą nasze poczucie komfortu. Ogromne uznanie zyskują tkaniny zdobione cekinami przyszytymi w taki sposób, aby zyskały formę „obrotowych”. Tym sposobem, nosząc ulubioną koszulkę, przy okazji mamy szansę „pobawić się” ozdobami, przesuwając je raz w jedną, raz w drugą stronę, co powoduje, iż zmieniają one swój odcień. Proste pomysły potrafią zatem ukoić zarówno ciało, jak i duszę, przy okazji ładnie wyglądając!

„Pokochaj pluszowego misia…”

Obserwując królujące trendy, specjalnie dla Was uzupełniliśmy naszą kolekcję materiałów o zupełnie nową propozycję, czyli AKSAMIT. Aksamit, jak sama nazwa wskazuje – to niezwykle delikatne, za sprawą dotyku zapewniające genialne wrażenia czuciowe tworzywo, przywodzące na myśl pluszową zabawkę. Każdy z nas lubi zapewne poprzytulać, „pomiziać” (wodzić opuszkami palców) miłą dla dłoni strukturę. Takie możliwości stwarza Wam oczywiście AKSAMIT!

AKSAMITY – różnorodność kolorów i zastosowania!

Spośród cech naszych nowych materiałów – AKSAMITÓW – w pierwszej kolejności bez wątpienia wymienić należy ich ponadczasowość. Raz goszczące w modzie, z pewnością zagościły już na niej na dobre! Niepowtarzalną zaletą okładzin prócz puszystości, jest ich finezyjna lekkość idąca w parze z uniwersalnością, pozwalająca na użycie AKSAMITU do przeróżnych celów. Przesuwając dłonią po AKSAMICIE obserwujemy, jak jego powierzchnia otrzymuje wynikający z głaskania deseń, powracający do pierwotnej postaci. AKSAMIT ma również nadprogramowe zastosowanie: w jednej chwili staje się antystresorem, jeszcze bardziej uprzyjemniającym czynność przeglądania fotografii (co fajnie będzie robić wspólnie z naszymi bliskimi!).

Z AKSAMITÓW tworzymy naprawdę wszystko. Wykorzystasz je zatem jako bazowy surowiec-okładzinę do foto produktów każdego rodzaju. AKSAMIT służy nam do produkcji:

  • Albumów na zdjęcia
  • Pudełek na zdjęcia
  • Pudełek na albumy na zdjęcia
  • Etui na płyty CD/DVD
  • Etui na pendrive’y.

Gama barwna AKSAMITÓW obejmuje takie warianty kolorystyczne, jak:

  • Butelkowa zieleń
  • Karminowy
  • Złoty
  • Lawenda

Serdecznie zachęcamy do zakupu produktów wykonanych z AKSAMITU, a ponadto zapraszamy do odwiedzania naszego bloga i profilu na Instagramie, gdzie publikujemy wizerunki najnowszych materiałów, jak również na bieżąco wrzucamy informacje o wszelkich nowościach, atrakcyjnych promocjach oraz inicjatywach!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Stopka